Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, ha megkérdezel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha megkérdezel egy egyedülálló csajt, milyen pasira vágyik, pontosan az ellenkezőjét mondja?

Figyelt kérdés

Mind azt mondja, hogy egy kedves, intelligens, érzékeny, akivel jól el tud beszélgetni, lelki társ stb stb. egy csomó ilyen rossz duma.


De ha megfigyeled, minden csaj környezetében hemzsegnek a pont ilyen pasik, több száz ilyet ismer akikre ezek mind igazak, és az ilyenek azok akiknek nincs barátnőjük, mert nem találnak. Ilyenekkel csak tipikusan barátkoznak, nem járnak a lányok.


Egy idő után össze fog jönni a csaj egy ennek a pont ellentettje, egy bunkó macsó típussal, aki csak meg akarja fektetni.


Kérdés az, hogy valóban nem tudják a csajok mit akarnak, vagy direkt álszentek?


2014. nov. 17. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő, idővel persze a legtöbbnek megjön az esze csak kérdés mikor...
2014. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Látod ezen is már gondolkodtam. Szerintem reális magyarázat lehet, hogy ésszel tudják mire van szükségük, de ösztönből a "rosszfiúsabb" srácok jönnek be.


Egyszóval tudja mire vágyik, csak pont ne marra indul be ha meglátja. :)


Ettől még igen, oltári nagy hazugságot mondanak.

Erre szoktam mondani, hogy a fiú még elhiszi a rizsát, a férfi meg már tudja mi működik és mi nem, és nem nyalja fel a szöveget :)

2014. nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A macsó, aki jól néz ki, ezáltal nagy rutinja van a nők elcsábításában, az elején másképp adja elő magát, a nő meg ennek még 30 fölött is be tud dőlni, örül hogy de jó pasi, és még kedves, értelmes is, aztán pár hónap a csajból trófea lesz, és kezdődik a kör előlről, míg ki nem ég, egyre korosabb, kevésbé vonzó lesz, addigra talán az esze is megjön.
2014. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudod bunkók akkor lesznek a férfiak, ha már övék a nő..

Tapasztaltam a randikon, hogy amíg el nem jutunk egy szintre, addig nagyon kedvesek, aranyosak, okosak, utána kimutatják mekkora bu.nkó parasztok...SZerencsére a mostani páromon még sose kellett ezt tapasztalnom, pedig külsőre pont azt mondják rá, hogy azt nézik ki belőle...

Akik átlagos kinézetűek voltak, sokszor a randikon is bunkóztak... Kevés a rendes férfi.

2014. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

napi szinten jön egy-egy ilyen kérdés..

Most visszakérdezek: neked van egy nőideálod, csendes, kedves, szép, hűséges lány (gondolom) De mégis miért abba lepcsesszájú, hűtlen, sunyi, alattomos lotyóba szerettél bele??

2014. nov. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Általában mi nők, pontosan olyan pasira vágyunk, mint akik az általad leírt parametereknek megfelelnek.. DE , időközben, mindig jön a macsó típus, aki előrukkol valami olyan dologgal, amivel teljesen felhívja magára a figyelmet.. Amiért talán a másik karakter kissé unalmasnak tűnhet.. :) idővel aztán mindig radobbenunk (legalábbis én) , h inkább a nyugalom, békesség, mint a zűrzavar.. Kb. 22 éves koromban mar a nyugalmat választottam, és kiröhögtem a ,,macsót,, :)
2014. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Panna_ ***** válasza:

Azért azt se felejtsük, hogy sokszor ezek a bizonyos pasik csak hiszik, hogy érzékenyek, kedvesek, jól beszélgetnek. Mert köszönöm nem kérek olyan kedves srácot aki nyálat csorgatva, mellemet bámulva mond nekem kedveseket.

Plusz élesek a határok, egy fiúnak ami kedvesnek vagy érzékenynek számít (amit lehet anyukája nevelt belé), az már a lánynak lehet tutyimutyi vagy papucs.


És nézhetjük a másik oldalt is, régi lány osztálytársaim között volt aki nem volt szép, de nagyon kedves és értelmes volt, még sem hívták el őket egyszer sem a 4 év alatt randira, míg a szebbek, akik lehet olyan hülyék voltak mint a föld annyi ajánlatot kaptak minden féle fiútól, hogy csak válogatni kellett nekik.

(ebben az az érdekes, hogy beszélgettem srácokkal arról, hogy miért nem érdeklődnek a megnevezett lányok iránt és általában az volt a válasz, hogy nem látják őket nőiesnek, szépnek, és nem fogja meg őket. És nem tudnák elképzelni velük, hogy csókolózzanak mondjuk. Ha ezt nézzük, akkor itt a válaszod kérdező!)

2014. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

a nők ku*rva gyerekek csak.


el kell őket kápráztatni trükkökkel sok hazugsággal.Ezt szeretik,és ezt kell kihasználni.Mint az állatoknál,díszes tollat mutatnak.

Te is mutatsz valamit magadból,egy pinduri részed.

hogy csodálja,imádja!! és uralkodsz rajta.


mindenhez tudni kell a megoldást,és uralhatsz mindent.MINDENT!!!

2014. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hűha, Apollyon, mit kapsz ezért mindjárt.
2014. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az biztos, az igazságot sosem tűrték el. :D
2014. nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!