Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Barátom elakar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Barátom elakar küldeni pszichológushoz.

Figyelt kérdés
Mert hogy Ő szerinte nem vagyok épelméjű, de én meg nem fogok idegeneknek kiteregetni a bajaimat. Én csak egy kedves barátra vágyom, akinek aztán elmondhatnám ( az a baj, hogy Ő meg nem a megfelelő). A baj, hogy bármit is mondok neki mindig lecsesz, hogy milyen hülye is vagyok. Az meg a másik, hogy a hátam mögött meg mindenféle libának elmond meg a családomat is elég rendesen fikázza. És még Ő van felháborodva, hogy hogy mertem ezt számon kérni rajta, hisz teljesen megérdemlem és ezután mentem neki meg szétkarmoltam a testét. Szerintetek nekem van baj a fejemmel ahogy reagáltam rá vagy Ő hibás?

2014. nov. 17. 18:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
17/L és 22/F
2014. nov. 17. 18:52
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért is vagytok ti együtt?
2014. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bakker, az szép :D De egyébként csak egy kis karmolásért akar lélekbúvárhoz küldeni? God, no... Épelméjű vagy, csak nem vagy egy olyan kis drága a számára aki meghajol a kis vaságy40kg' swagger joló páwának. :)
2014. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem veled van a baj az elmondottak alapján.

de minek vagy még vele együtt, ha így bánik veled?


25F

2014. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

mindketten azok vagytok

neki nem kéne kibeszélnie téged a hátad mögött, neked meg nem kéne így viselkedned még ilyenkor se

amúgy miért vagytok még együtt?

2014. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
és mi az a gondolatod, dolgod, ami szerinte nem épelméjűre vall?
2014. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg téged kellene pszichológushoz küldeni, mert mindezek ellenére együtt vagy vele.

Ha viszont "de te nagyon szereted", akkor megint neki van igaza, tényleg megérdemled, hogy hülyére vegyen.

2014. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én jártam anno pszichológushoz és sokat segített nekem. Sokan úgy fogják fel, hogy oda az "agybetegek" mennek...dehogyis nagyon jó dolog ha nincs olyan barát vagy barátnő aki meghallgatna.

Na de nem te reagáltál rosszul egyszerűen megtelt a pohár és ez volt a reakciód. A volt barátom mikor már többször kihúzta nálam a gyufát pl én is ütöttem őt vagy a karkötőmet rávertem a hátára ne félj fájt is neki mert sok gyöngyből állt mindig valahogy így reagáltam és nekem is ezt mondta, hogy hülye vagyok...csak közbe ő nem nézet tükörbe, hogy-hogy viselkedik.

Nyugodj meg ne magadban keresd a hibát!!!

2014. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma szakítottam Vele, de egyfojtába hívogat, facebook-on is ír, sms-t is ír még. De és még keveset is mondtam, a hétvégén buliztunk és elég jól berúgtunk, és hát Ő és a barátja arról beszéltek, hogy régebben 4-5 évvel ezelőtt milyen jó is volt és még képeket is nézegettek előttem. És persze, hogy kibuktam, mert ez úgy jött le mintha Velem nem is érezné jól magát. Erre én haza akartam menni, de Ő megfogta a karom és jól az ágyra vágott. Azóta szinte már nem is akarom látni. Hogy bánhat így egy lánnyal egy fiú??
2014. nov. 17. 19:04
 10/13 anonim ***** válasza:
miért nem szakítasz vele?
2014. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!