Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem itt a vége a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem itt a vége a kapcsolatunknak! Tényleg vége vagy pedig egy nagy mély ponton vagyunk?

Figyelt kérdés
3napja tart most nálunk, hogy kevesebbet beszélünk meg úgy nem is nagyon. Illetve barátnőm mindig talál valami kifogást. Ezt meg azt csinál éppen meg hasonlók. Mikor találkoztunk akkor meg nagyon elvont kenődve és olyan közömbös volt felém kicsit. Most megint találkozunk és kiváncsi leszek hogy milyen kedve lesz. Én türelmes vagyok és kivárok hogy most mi van vele de nem tudom meddig. Mit lehet tenni ilyen esetben?
2008. aug. 14. 20:56
 1/5 A kérdező kommentje:
-vont, *volt - bocs a helyesírásért.
2008. aug. 14. 20:57
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje vagytok egyutt? Ha az elso honapokban, (1-2 honap) akkor ez elofordulhat, de nem jelenti azt h nem szeretitek egymast. az elso honapokban a baratommal gyakran veszekedtunk, nem is beszeltunk, allandoan civodtunk valamin, nem voltunk el jol. Most majdnem egy eve vagyunk egyutt es imadjuk egymast.

Az a megoldas, h meg kell beszelni a dolgokat. Kerdezd meg tole, h miert olyan szotlan, miert nem vidam...bantja e valami stb...

ha viszont kb egy eves vagy annal regebbi a kapcsolat, akkor nemtudom...lehet h kezdtek elmulni az erzelmek, de akkor sincs veszve a dolog. BESZELGETNI KELL!!!

Sok sikert:) UDV

2008. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már ilyen... (lány vagyok)

Általában ha egy vita vagy veszekedés után szomorúan majd közömbösen viselkedem azért van, mert elszomorít a helyzet, amiért a párom olyan volt velem... Majd amikor kicsit gondolkodtam, (viszont beszéltünk közben élőben, msnen, akárhogy)akkor közömbös vagyok... mert van egy kis gát és nem tudok úgy viselkedni mint előtte... De ha közben beszélünk és nem emlegetjük a dolgot amin balhé volt, akkor oldódik és újra visszakerül minden a normális kerékvágásba.

<SzvSz>

2008. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

remélem nálunk is helyre jön minden mert tényleg szeretem őt!

2008. aug. 15. 08:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy van valami baja a barátődnek, és azért ilyen??? A nők, amúgy is érzékenyebbek, ha csak 3 napja ilyen akkor nézd el neki. Légy vele türelmes, próbáld felviditani. Ha nem megy hagyd egy kicsit pihenni, és majd keres téged, ha tényleg szeret.
2008. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!