Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal akivel nagyon jó baráti kapcsolatba kerültem, szinte kimondhatom hogy az egyik legjobb barátom, eddig minden jól is ment, mert mindketten szinglik voltunk, de most ő elkezdett randizni egy sráccal akinek nem nagyon tetszik, hogy barátok vagyunk. Megértem a srácot is, én is féltékeny lennék az ő helyzetében, de semmiképp sem szeretném elveszíteni őt, és ő sem engem, de így szinte lehetetlen bármelykőnknek normális kapcsolatban élnie. Teljesen tanácstalan vagyok, mi a legjobb döntés egy ilyen helyzetben, nem szeretném elveszíteni sem, mert szinte olyan mintha a nővérem lenne, de azt sem szeretném, hogy miattam egyedül maradjon. Mit kéne tennem?

2014. nov. 18. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Bízd a lányra a döntést, ez lenne a helyes megoldás.
2014. nov. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan tanácstalan mint én, együtt próbáltuk megbeszélni a dolgot először, de nem sokra jutottunk.
2014. nov. 18. 01:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszéltél a sráccal?
2014. nov. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a legjobb megoldás, ha addig, amíg a lány össze nem jön a sráccal egy kicsit visszavonulsz.

Sokkal könnyebb úgy párkapcsolatot kialakítani ha az elején először megteremtik a szükséges alapokat (bizalmat, kötődést) és csak aztán kéritek a sráctól, hogy próbálja megérteni és elfogadni a kapcsolatotokat.


Ha pedig ez már megtörtént, vagy már késő visszavonulnod, akkor szerintem is beszélnetek kellene a sráccal, de úgy közösen. Tisztázni előtte, hogy semmit nem akarsz a lánytól és ő sem tőled (ha tényleg így van és ezt már ti is megbeszéltétek). Üljetek be valahova, igyatok meg valamit és barátkozz össze te is a sráccal. Úgy talán könnyebben megy majd neki az elfogadás. Itt végülis neki a legrosszabb.

2014. nov. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 modelfiu válasza:
Neked bejön a csaj? Vagy csak barátként érdekel?
2014. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!