Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati tanácsadásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati tanácsadásra lenne szükségem. Van itt olyan ember aki úgy érzi szívesen segítene?

Figyelt kérdés

kicsit hosszú és bonyolult a dolog

(tapasztaltabbak segítségét is várom)



2014. nov. 18. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Hallgatlak
2014. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Írj:)
2014. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Írhatsz :)
2014. nov. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Irhatsz, 30/N
2014. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, ha tudok szívesen segítek. :)
2014. nov. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tökéletes helyre írtál. Gyakorikérdések az önjelölt párkapcsolatra specializálódott pszichiáterek gyűjtőhelye!
2014. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Manó11 válasza:
nekem is írhatsz,ha tudok segítek. 36 éves leszek,nő vagyok. ilon11@citromail.hu Tünde
2014. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha tudok,segitek :)
2014. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

45 éves tapasztalt, széleslátókörű pasi vagyok. Írj és megbeszéljük.

Üdv.

2014. nov. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! akkor leírom...van barátom több éve együtt vagyunk alapjában véve minden jól működik/ működött...én magam sem tudom, van egy fiú barátom akivel 4-5 éve ismerjük egymást de az utóbbi két évbe nagyon közel kerültünk egymáshoz....kb másfél éve vallotta be, hogy bejövök neki stb stb és bárcsak ilyen barátnője lenne...én erre igazaból akkor még csak ugy reagáltam hogy biztos, hogy megtalálja majd a neki megfelelő lányt!!aztán őt ugye ismeri a családom onnan ismertem meg én is és még közelebb kerültünk egymáshoz, közös bulik , chat közösségi oldalakon stb stb..nekem is mindig is bejött ez a fiú és nagyon örültem mikor megláttam vagy találkoztunk és kerestem én is és ő is a társaságát, odáig fajult a dolog hogy már egy éve én is megmondtam neki hogy többet érzek mmint kellene, de aztán mindig lezártuk, hogy hagyjuk, ezt nem szabad nekem baratom van akit szeretek ez így nem jó, aztán lezártuk,, talált baratnőt, de nem ment neki, közbe mondta folyton engem keresett a másik lányba így nem megy...persze mi attól mert lezártok ezt a dolgot attól még bezsélgettünk, most ott tart a dolog..mert megin feljöttek az érzések benne is és bennem is, hogy választanom kellene a jelenlegi párom vagy ő közötte...és egyszerűen nem megy, úgy érzem szeretem a párom, de akkor nem értem miért van ez, nm megy a jelenleginek megmondani hogy vége mert fájna, nem tudom hogy sajnálatból vagy tényleg őt szteretem és ez csak egy rossz időszak és az a másik fiút elfelejtem vagy rossz ember mellett vagyok hiába jó vele valami miatt mégsem ő az igazi...egyszerűen nem tudom mi tévő legyek....:S köszönöm a válaszat előre is
2014. nov. 21. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!