Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy totálisan önbizalomhiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy totálisan önbizalomhiányos lány nagyon idegesítő egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 00:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
én egy totál önbizalom hiányos fiu vagyok :D szerintem nem idegesitő de kérdezd meg a párodat h mit gondol :)
2010. jan. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szted egy totálisan önbizalomhiányos lánynak honnan lenne barátja?? :D
2010. jan. 29. 00:54
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
egy ilyen lány odáig el se jut...
2010. jan. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

De ha szép lassan lehet fejlesztgetni az önbizalmát, az már egészen más.

2010. jan. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de tegyük fel hogy mégis... az nagyon idegesítő? én senkinek nem szándékozom az agyára menni... nem tudom ez a normális mértékű önbizalommal rendelkező emberek szemében mennyire idegesítő
2010. jan. 29. 01:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

megpróbálnék önbizalmat önteni belé :) de ha érzi hogy valaki szereti és elfogadja olyannak amilyen, az rengeteg önbizalmat tud adni, tehát csak egyszer kell hogy valaki kimutassa neki hogy ő is igenis szerethető.

1 éve még negativba volt az önbizalmam, azóta volt egy lány, akivel ugyan nem lett semmi, de számomra bizonyitotta hogy ugy ahogy vagyok természetes önmagam, szerethető vagyok, és azóta elhiszem hogy lehet még valaha barátnőm

20/f

2010. jan. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Én egymástól nagyon különböző lányokba is bele tudok szeretni (én sem értem a dolgot :)), de a lényeg, hogy volt egy barátnőm, akit gyakorlatilag naponta kellett győzködnöm, hogy ő szerethető, hogy szeretem, hogy semmi baj nincs, satöbbi. Évekig jól megvoltunk. Ha szeretsz valakit, nem ez számít, nekem sem számított. Segítettem neki, ahol tudtam.
2010. jan. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
talán eljött az idö, hogy akkor te önts bele önbizalmat... A jó kapcsolat titka, hogy a férfi hitesse el a nóvel, hogy mellette ö a legszebb, legjobb... még akkor is, ha a legcsúnyább a világon. Akkor tuttira funkcionál a kapcsolat. Tehát ha önbizalomhiánya van, akkor talán te vagy (az egyik) oka... Nem gondolod?
2010. jan. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is az voltam elég sok ideig de most h van párom igy nincs önbizalmamban hiányán :D Hiddel ha meg tatálod az igazit neked se lesz önbizalomhiány:D
2010. jan. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sok önbizalmam nekem sincs,de tény, hogy iylenkor ha már van párja valakinek,akkor ő sokat tud segíteni.HA meg még nincs akkor meg kell próbálni úgy tenni,mintha lenne önbizalma.Ha buliban van igyon több alkoholt, ha meg csak úgy akkor próbáljon meg az öltözködésén változtatni, kicsit sexisen ha öltözik és megkapja a jó kritikákat,akkor az már adhat egy kis löketet.Ha annyira gáz,akkor orvoshoz kell menni,mert ő majd kigyógyítja.
2010. jan. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!