Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet egy kapcsolat elején őszintén elmondani ki mit akar?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok, szerintem ez amúgy mind a két nemre jellemző lehet, én nők terén tapasztalom. A kb 20-25 éves korosztályra gondolok, fa*zért nem lehet elmondani, hogy még 10-15 évig biztos nem akar gyereket, nagykanállal szereti falni az életet, és ugyan benne van esetleg egy komolyabb kapcsolatban, de semmit nem ígér, máról holnapra él, és nem akar elköteleződni egyhamar...


Én ezeket hosszú kalandoknak hívom 1-2 éves hosszú kalandoknak, és utána tovább állsz, ismerkedsz, tapasztalatot szerezel, csak én nem erre vágyom...


Egyetlen egy ilyen őszinte lánnyal találkoztam, nevére se emlékszem már, ránézésre mondjuk tipikus ku*va kinézete volt :D... De örülök, hogy őszinte volt és néhány percnél többet nem rabolt az életemből! De ez a többségre nem mondható el...


2014. nov. 5. 19:29
1 2
 1/11 Mr. Truth ***** válasza:
mert ha mindenki őszinte lenne akkor mindenki számára boldog párkapcsolatban élne már... de ugyebár mindenki szereti játszani a Rómeóésjuliát...
2014. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én nem kezdek olyannak akiről nem tudom mik a rövid- és hosszútávú tervei, ki kell előtte ismerni, nem belevágni rögtön :)
2014. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A legtöbben taktikáznak, meg sokan kapcsolatfüggők, úgyhogy nem egyszerű. A nők is elvárják a gerincességet egy férfitól, de ha meg egyenesen kimondja, hogy mit akar, akkor rögtön baj van. Sokan be is dőlnek az "éld ki magad" dolognak, és azt hiszik, hogy csak ettől lesznek emberek.
2014. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó kérdés , én igyekszem őszintén tisztázni az illetővel a szándékaim.. általában én vagyok aki komolyabb dolgokat tervez már és a partnerem a választottjaim az ellenkezője.. de manapság a legtöbben nem akarnak komoly kapcsolatot mert mindenki igy élni bulizni mert az nagyon fontos csak az idő meg telik..., tapasztalat ide vagy oda..
2014. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A lányom nem úgy általában akarnak valamit, hanem valakitől valamit: amíg nem látja meg benned gyermekei apját, addig hiába kérdezgeted a férjhezmenésről.
2014. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá, hogy a mai világban lassan már annak is örülni kell, ha valaki pl. bulizással akarja eltölteni a fiatalságát, mert akkor legalább ilyen jellegű tervei vannak. A fiatalok többsége céltalanul lődörög a világban, se rövidebb, se hosszabb távra nincsenek terveik, azt se tudják, mit akarnak kezdeni magukkal, az életükkel. Sok lánnyal beszélgettem már, mindig is komoly kapcsolatot szerettem volna, az életben is vannak terveim, céljaim, de elkeserítő, hogy hány huszonéves lány van, aki nem tud mit kezdeni magával, és aki rögtön hárította a közeledésemet, pedig nem vagyok bunkó.
2014. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5: Ehhez viszont esélyt kellene adniuk a másiknak a normális ismerkedésre, nem rögtön hárítani, ha mondjuk elhívják őket valahová. Máskülönben honnan tudják, hogy kivel illenének össze? Amúgy meg röhej, mert sokszor pont ők azok, akik úgy várják el a férfiaktól a távlatos, céltudatos gondolkodást, a terveket, hogy nekik nincs semmi életcéljuk, majd lesz velük valami.
2014. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert nem vagyok vátesz. Honnan tudhatnám, pár perces ismertség után, hogy szülök-e az illetőnek, avagy sem (csak az időrablás megemlítése miatt írom). Nekem nem úgy tűnik, hogy te ezzel kezdesz akármit is, hogy leülsz a hölggyel szemben és közlöd, aranyom nekem feleség kell, aki a gyermekeim anyjává fog avanzsálódni.

Én ilyenekbe azért nem megyek bele, mert bár én komoly kapcsolatot szeretnék, de nem tudom mi lesz holnap, a következő hónapban, években, és nem magam miatt, hanem a külső tényezők miatt.

2014. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert egy kapcsolat elején a legtöbb embernek még fogalma sincs, hogy fog alakulni a kapcsolat, mit fog elvárni tőle, meddig fog tartani.
2014. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nyilván nem első talin kell eldönteni, hogy ő most a feleségem lesz vagy a férjem! Ez így lehetetlen!

De azzal tisztában vagy, hogy készen állsz egy komoly kapcsolatra, képes lennél megállapodni ha szeretsz, akarnál gyereket 5 éven belül?


Az a baj, hogy a többségnek erre nem a válasz, még a flörtnek élnek, nem vágynak semmi komolyra, és ha jó egy kapcsolat, akkor is tovább állnak. Fiatalok, új impulzusok, más ember más vele, más ingereket vált ki. Egyfajta szenvedély kielégítése ez sokaknál


Ezzel nincs semmi gond, de ha ilyen akkor mondja el az elején, mert akkor nem egymást keressük

2014. nov. 6. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!