Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatért mind két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatért mind két félnek küzdenie kell?

Figyelt kérdés
Én mindet megtennék ,hogy fent maradjon de a párom szarik az egészre !
2014. nov. 18. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,mindkét embernek küzdeni kell érte..Irj ha gondolod...hasonló a helyzet nálam is :(
2014. nov. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem engem se fog sokáig érdekelni. Én is leszarom az egészet és itt a vége !
2014. nov. 18. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a párod sz@rik rá, akkor nincs értelme erőltetni.
2014. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3#-nak van igaza. Nem küzd = nem kellesz, hagyd a francba.
2014. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az már régen rossz, ha csak az egyik fél akarja. Küzdeni tán erős kifejezés, inkább tenni érte, de ahhoz mindkét félnek tennie kéne, ha már csak az egyik, akkor ott nem sokat lehet tenni szerintem.


Inkább mérlegelj, megéri-e még, vagy nem. Így ennyi infóból ennyit tudok mondani.

2014. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lány vagy fiú vagy?

Lehet túl sokat adott bele, amíg te még nem annyira, és belefáradt.. ismerős

2014. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!