Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért veszik gyengesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért veszik gyengeségnek, ha rá kellene írniuk a fiúra?

Figyelt kérdés

szerintem ez úgy lenne normális, ha a lány is, nem?

nem ismerkedésről van szó, mert ott megértem, hogy meg kell hódítani



2014. nov. 18. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert lusták.
2014. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretnek beegni a fiunal. Lehet nem is lenne kedve velem beszelgetni,ezert nagyjabol
2014. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lányként elárulom hogy miért is lehetséges ez. Pl. velem is sokszor előfordul ez hogy direkt és "már csak azért sem". Mivel a teremtés óta a férfiaké/fiúké a hódító és kezdeményező szerep (elvileg) és a nőkben benne van egy úgynevezett "büszkeségnek" nevezett hajlam, ami manapság már elég ritka számba megy, mivel most már talán a lányok előbb kezdeményeznek. Nem gyengeség, csupán büszkeség. Mert ha a fiú ír rá a lányra akkor azzal a lány látja hogy érdeklődik utána és gondol rá és szeretne vele beszélni és az önbizalmán is javít. Persze nem mindig kell büszkének és makacsnak lenni. Például nem is éppen régen velem is ugyan ez volt. Összevesztem az egyik fiúbarátommal 3 hétig nem beszéltünk, letiltott és utána feloldott, bocsánatért esedezett én meg már addigra rég nem haragudtam rá csak a makacsságból nem kerestem sehol sem gondoltam ha igazán számítok neki akkor keres és tessék. Meg mikor várom hogy írjon van, hogy már megesz a fene hogy ráírjak de nem teszem mert ne mindig én keressem persze szoktam de legtöbbször megvárom míg ő ír.

Tehát ez nem gyengeség csupán várakozás és meggyőződés. (bár nem minden esetben!)

2014. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de ha sose akar kezdeményezni?
2014. nov. 18. 19:30
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor sose kezdeményez.
2014. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pfff micsoda hozzállás... :D Nevetséges! Ha érdekelnéd, Ő is keresne téged, hidd el. Csak néhány... fura... lány gondolkodik úgy, mint ahogy a Kedves Előző.
2014. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően azért, mert kudarckerülők.

A kockázatot - és a kudarcot - a fiúkra hagyják.

Amúgy tényleg az lenne a normális, ha a lány is írna.

Ismerkedésnél IS. Az pont ugyanilyen helyzet.

Vannak országok, ahol ez nem probléma.

2014. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szóval gyávák, érthető,
2014. nov. 18. 23:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért azt vedd figyelembe, hogy:

1: a lányokban általában nem teng túl a tesztoszteron. Úgy könnyű bátornak lenni, ha ez a hormon feszít belülről,

2: egy lánynak, ha gyereket akar nevelni, sokkal hasznosabb a biztonság, az előrelátás, mint a bátorság. Olyan is van, hogy bátornak kell lennie - de olyankor szokott is, ha vele van a gyereke.

2014. nov. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nekem nincs puncim, mégis elmosogatok, meg főzök, meg takarítok, ha kell.
2014. nov. 19. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!