Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi dönti el, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi dönti el, hogy egy férfi csak egy éjszakára vagy komoly kapcsolatra szeretné a nőt?

Figyelt kérdés

Feltéve, hogy a nő nem az első pár alkalommal adja oda magát, kedves, okos és jó társaság.


Mi dönti el, hogy nem párkapcsolatra vágyik vele a férfi, csak egy kósza kalandra, ha különben udvarol neki?


Mindez huszonévesek körében.


2014. nov. 19. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Intelligencia, személyiség, kinézet, moralitás.
2014. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DanteSparda ***** válasza:
én csak is komoly kapcsolatra akarok nőt
2014. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden létező új ismerkedős kapcsolat elején mindenkinél fent áll , hogy szex után annyi vagy folytatódik.
2014. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, kedves 3., azt kérdezem, hogy egy férfinál mi dönti el, hogy szex után annyi, vagy lesz-e még folytatás?
2014. nov. 19. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet konkrétan behatárolni, ugyanúgy van mint a nőknél. Szóval te is eldöntöd valami alapján kitől mit akarsz és mit nem úgy mi is.
2014. nov. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lett beléd amíg ismerkedtetek, akkor a szex után nem fog otthagyni. Amúgy igen. Én ezt tapasztaltam. Ilyenkor az sem számít mennyi idő után történik meg. 3 -4 randi, vagy több hónap. Teljesen lényegtelen. (sajnos nem közli egyik sem előre, és csak akkor fogod megtudni amikor már úgyis késő, mert lefeküdtetek)
2014. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valamennyire megismerem + megtudom milyen vele a szex, és ez a kettő eldönti lesz e több vagy sem.


Általában nálam úgy működik, hogy ha életképtelennek tartom egy normális kapcsolatra akkro csak szex van és kész.

2014. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig a nő dönt!Nem a pasi!
2014. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!