Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a volt barátom viselkedése?

Figyelt kérdés
Pár napja szakítottam vele 3 hónap járás után. Kiszerettem belőle, és hiába próbáltam újra megszeretni, nagyon boldogtalan voltam mellette, ezért a szakítás mellett döntöttem. Ő viszont nagyon szerelmes belém, próbál visszakapni és továbbra is találkozgatni akar velem hétvégente és hétköznaponként is. Mondta hogy hiányzik neki az összebújás, és teljesen magába fordult, csak sorozatokat néz, nem beszél senkivel. Modt pénteken is muszáj vele találkoznom mert ha nem láthat akkor megőrül. Én már túlléptem rajta, de úgy nem fog menni ha mindig ír és megvár suli után, viszont egyben nagyon sajnálom is, ezért eltűröm neki. Szerintetek mit tegyek?
2014. nov. 19. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy mond meg neki h nem érdekel ne csinálja ezt tovább mert nem tűröd vagy találsz neki egy másik lányt vagy eltűröd neki továbbra is.Majd írj fejleményket!
2014. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom milyen ez,csak komolyabb kapcsolat után éreztem így,igaz velem nem volt tiszta a párom,olyan dolgokat csinált ami megbocsáthatatlan, és mégis szerettem utána még másfél hónapig,mert adta a remény érzetet.

Na a lényeg. Inkább mond ki végleg,mert nem jó ha reményt adsz neki. Ne találkozgass vele. Ha nehezen is kihever,muszáj lesz neki! Meg kell tenned,hogy nem találkozol vele!

2014. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!