Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon idegesít a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon idegesít a barátom viselkedése, de egyszerűen nem lehet vele beszélni (több lent). Mit tegyek/kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Fészbukon néha szokott kommentelni olyan lányoknak, akikkel volt valami vagy fűzte őket. Még ez nem is lenne baj, inkább a tartalom zavar, mert olyanokat tesz hozzá, hogy "Hercegnőm", "Magácska" és más nyálas hülyeségeket. Mondtam, hogy baromira idegesít, de szerinte túlreagálom. Kinek van igaza? 20 évesek vagyunk.
2014. márc. 15. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked.
2014. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A pasid gyerekes. Én szakítanék vele. Ez tök éretlen jellemre vall (az ő részéről), látszik, hogy még nem illetek össze. Később majd lehet, ha eljut arra a szintre esetleg egyszer; de mondjuk ha 20 évesen itt tart, és nem érti, hogy ez neked sértő, bántó, megalázó, akkor én szakítanék vele. ♥


Ha már elmondtad, elmagyaráztad neki; nincs mit tenni. Szóval szerintem nem illetek össze; nem vagytok egyazon érettségi szinten egymással tiketten.


Keress értelmesebb, felnőttebb, férfiasabb, komolyabb gondolkodású pasit.

Aki talán jobban fog téged tisztelni , értékelni.


És ha úgy alakul, hogy szakítasz, mert komolytalan, és nem tűnik úgy, hogy meg tudna változni, vagy, hogy akarná, vagy hogy lenne rá szándék; akkor mondd el neki mindenképpen , hogy miért volt; mert ő most készpénznek veszi; alap-dolognak, alapvetésnek;hogy te vagy neki; de ha nem magyarázod el, akkor a következő párkapcsolataiban is ezt fogja csinálni lehet, ezzel fog szembesülni; és végül mindig egyedül marad; hoppon fog maradni, és nem lesz igazi párkapcsolata,és amíg ezen nem változtat, hosszútávra, tartósan , egyedülmarad. Mert nem biztos, hogy lesz, aki ezt eltűri.,


Szerintem ti lehet, hogy nem is vagytok igazából párkapcsolatban. Ha ennyire komolytalan neki ez a dolog, meg ennyit ér, meg ennyire félvállról veszi. :S

2023. máj. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*Szóval ő még egy nagyon gyerekes gondolkodással rendelkezik, és nyitott kapcsolatban gondolkodik ; vagy még fogalma sincs az igazi, komoly párkapcsolatokról;


Ami pl nekem teljes elköteleződést is jelent, nekem pl személyesen. Nyitottan is működhet, de akkor ezt a két fél megbeszéli, és mind a ketten beleegyeznek.


Szerintem,ha ilyeneket kommentelget; már flörtölgetésnek minősül; mintha fel akarná szedni őket is, és nem törődne veled;és mintha rájuk lenne startolva ezekre a csajokra. Lehet, hogy nézi, de ennyire szemérmetlenül (nem szégyenli magát előtted,veled szemben), hogy nézi szóval, hogy "Megvan a nagy Ő, de hátha van mégnagyobb". Szóval kívülről(=külső szemlélőként) ebből az aspektusból számomra picit úgy tűnik, mintha téged "talonban tartana" ,amíg nem lesz jobb; amíg nem lesz másik. De ez már persze lehet, hogy nem így van; de akár lehet az is, hogy így.


|Másik, hogy őneki tényleg lehet, hogy ezek a kommentek nem jelentenek semmit; és ő azt hiszi, hogy ez egy párkapcsolatban lévő embernek(/től) tök oké ; hogy ez tökre rendben van, belefér. | Meg, hogy csak úgy 'csípkelődik a lányokkal', de nincs mögötte semmi komoly szándék;még akár az is lehet, de azért ez is gyerekes felfogásra vall.


Szóval teljesen mást gondol a komoly párkapcsolatról, más fogalma van róla; mint amit valójában jelent.

2023. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

* Szóval megalázó, hogy más csajoknak hódol; mikor ott vagy neki te; ahelyett, hogyha nagyon "bók-szórhatnékja van", akkor neked szórná azokat a bókokat. És , ha tudják, hogy te a csaja vagy; akkor még mások előtt is megaláz, nem csak te érzed magad kellemetlenül miatta, hanem még beéget, mintha nem lennél neki elég jó, nem lenne veled elégedett. És ezért más csajoknál is keresné a boldogságot.


Lehet,hogy túl borúsan látom a helyzetet, de ez van. Egyáltalán minek neki fölmennie más csajok oldalára; mikor ott van mellette egy hús-vér nő, akit csodálhat? Akihez odabújhat, akinek bókolgathat, akit csókolgathat, akit szerethet.

2023. máj. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!