Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak Neki a botrány után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak Neki a botrány után? Célzásnak venné?

Figyelt kérdés

Most költöztem fel Budapestre, a nagynénémhez. A gimiből hátralévő részt itt végzem el.

Itt nem ismerek szinte senkit és kicsit egyedül érzem magam még. Van egy fiú, aki általánosban osztálytársam volt és 9.-ben is, majd Pestre költözött. De néha így is találkoztunk. Ő az a típusú srác, aki mindenkit levesz a lábáról egy félmosollyal, bármit csinál, az sikerül neki és sugárzik róla a magabiztosság. De én sosem tekintettem rá "félistenként", ahogy a legtöbben. Egyszerűen csak jóban voltunk.

Viszont a nyár végén találkoztunk a Szigeten és lefeküdtünk... Nekem ő volt az első és még utána vele voltam néhány napig. Hazamentem vidékre és próbáltam titokban tartani, csak úgy nehéz volt, hogy egész nap beszélgettünk és volt olyan hét, hogy naponta vezetett 5 órát azért, hogy találkozzunk (oda vissza 5 óra az út). Mikor kiderült, hogy a mi kapcsolatunk ennyire közeli, elég nagy balhé lett belőle, a barátnőim nagyon kiakadtak rám és teljesen megértettem őket. A srác pedig megharagudott azért, mert nem állok a sarkamra és ismerem be mások előtt, hogy fontos nekem. Így 1 hónapja nem is beszéltünk. Viszont most jó lenne, ha beszélgethetnénk.

Csak félek, hogy elutasítana, vagy valami.


2014. nov. 19. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

HÁt nem értem, miért nem álltál ki mellette. Az én barátom amikor még nem jártunk fél évig letagadott, és baromira bántott vele. Szánalmas volt akkor, mikor igenis fontos voltam számára. Szóval... te is az vagy.



Szerencsére ő megjavult.

2014. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindenki ellene volt... Meghallgatta, tobbszor, hogy csak kihasznal, eldob majd, szorakozik velem es regebben tenyleg ilyen volt.

Meg nem voltunk egyutt, csak szerettem vele lenni.

2014. nov. 19. 22:11
 3/4 A kérdező kommentje:
*meghallgattam
2014. nov. 19. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:
De kit érdekel mások véleménye? Az én barátom mindenkit kihasznált, eldobott, és én hittem abban, hogy velem más lesz. És 2 évee vagyunk már majdnem együtt. Ha mások véleménye alapján akarsz valakivel lenni, akkor gondolkodj el magadon. Az, hogy valaki 5 órát utazik érted, szerintem nem azt jelenti, hogy ki akar használni.
2014. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!