Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan volt merges a baratom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan volt merges a baratom?

Figyelt kérdés
Szexelni akartunk, nala voltunk en elmentem furodni, mikor visszajottem a szobaba akkor bekopoktatott egy rokona es elment vele beszelgetni en meg alltam a torolkozoben es vartam hogy mikor jon vissza de nem jott erre felvettem az egyik tiszta boxerjet ra rendes nadragomat mert nem akartam visszavenni a koszos, nedves bugyimat mert ugy volt hogy szexelunk. En is atmenetem hogy most mi van. Mikor visszamentunk es mondtam neki mit csinaltam (felvettem a tiszta boxerjet) o leszidott :(
2014. nov. 20. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
engem megtiszteltel volna ha az en boxerem vagy poloimat veszed fel :) ha lesz baratnom remelem fog ilyet csinalni :)
2014. nov. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ez mièrt zavarja annyira..
2014. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noydra ***** válasza:

Ezhülye :D

Mert fél, hogy pinás lesz a boxere?

Biztos vagy benne, hogy melyik lyukra játszik?

2014. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha úgy nézzük jogos...mivel az ő fehérneműje...

engem mondjuk nem zavarna ha ezt tenné a barátnőm...de ő máshogy látja...ő dönt az alsóneműiről :)

különben is sokkal izgatóbb ha nincs a ruha alatt semmi :P

2014. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

homár kis hülyegyerek, úgy rácsaptam volna a rokonra az ajtót hogy öröm lett volna nézni ha ott állsz tocsogó cuncival... inkább veled baszélgettem volna. ;)


A boxerral kapcsolatban meg nem volt igaza, ez az egyik legintimebb és legbelsőségesebb dolog amit egy csak csak tehet. :)

2014. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem volt olyan pasim, akinek ne aludtam volna a boxerében. Nem volt belőle probléma senkinél.

Sőt, be is húztam így párat, mert nem volt már lehetőség, hogy visszaadjam xD

2014. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó nagy s e g g fej a pasid.Egyrészt ha a barátnőm nálam van nedves p u n c i v a l,és épp szexelni készülünk,akkor leszarom hogy ki jön hozzám.Finoman elküldöm a látogatót,és irány az ágy.Másrészt ugyan mi a fene baja lett a szent boxerének,attól hogy felvetted?Tipikus hülye gyerek lehet a srác.
2014. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fordított esetben mit szóltál volna, ha felveszi a bugyidat?
2014. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: nem, nem és NEM! Vannak dolgok, amikor fordított helyzet nem értelmezhető! Ez egy ilyen dolog!
2014. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak ötletként vetettem fel... :) Vizuális típus vagyok, jót nevettem miközben elképzeltem a szitut, gondoltam megosztom másokkal is :D
2014. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!