Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha a sok...

Mit csináljak, ha a sok gúnyolódás miatt már nem vagyok képes elhinni, hogy tetszem egy lánynak is valaha?

Figyelt kérdés
Pedig van egy lány facebookon most, aki folyton lájkolja a képeimet, kiírásaimat, míg mások le sem sz@rnak. Ő az egyetlen lány, aki lájkolja a dolgaimat, szerintem bejövök neki, vagy legalábbis remélem, csak a táv ne lenne köztünk. Amilyen szeretethiányom van, most biztos megölelném és megcsókolnám. Nem is esetem igazából, de nem is ronda, inkább átlagos. Én meg már amúgy sem álmodozhatok, mert sok szépnek tartott plázakirálynő kigúnyolt, hogy milyen ronda vagyok, de lényégében más lányok sem jeleznek igazán, hogy bejönnék nekik, legutóbb is csak mosolyogta, amikor megláttak, gondolom újabb gúnyolódást éltem meg, bár ők legalább nem szóltak be, hogy ronda vagyok, de azért elég aggasztó, hogy mindig ilyen dolgok történnek velem.

2013. jún. 30. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
, csak a táv ne lenne köztünk----Mar ez is baj??:O
2013. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem igaz h nem tudsz ezen felül kerekedni!

Erre megint nem tudok mást írni mint hogy mindent el lehet hinni csak akarni kell.

Nem ez a lány gúnyolt ki,akkor meg?

Érdekes,nem vagyok szép ember de valahogy még soha nem röhőgtek ki stb.

2013. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a távolság miatt ne aggódj, megoldható. Én simán belemennék, de én még soha egyetlen egy lánynak sem tetszettem.
2013. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!