Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért adja elő a nagy csalfa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adja elő a nagy csalfa hímet?

Figyelt kérdés
Eddig akárhányszor találkoztunk, mindig feljött, hogy ő mekkora Casanova, hogy akit akar azt megszerzi, hogy hány nővel volt már... Nem értem, hogy ezzel mi a célja... Ezzel is leakar nyűgözni? De abba nem gondol bele, hogy az a nő, aki komolyan tervezne vele, azt inkább kiábrándítja ha azt ecseteli, hogy egy perc alatt bárkit az ujja köré csavar? Miért kéne, hogy ez érdekeljen? Most érezzem magam megtisztelve, hogy egy ilyen kandúr csapja nekem a szelet? Nem értem...
2014. nov. 20. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

:D

Elég gyerekes még ez a kandúr<--:D

Szerintem eltévesztett valamit ezt a randitok után a haverjaival kéne beszélnie.

2014. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Ne állj vele szóba.
2014. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy olyan nőt keres aki komolyan tervezne vele?

És a nagyhangú casanova még az is lehet, hogy még szűz :DDD



Az igazi casanova az, aki mellett felébredsz és leesik, hogy elcsavarta fejedet. De tud is, szóval nem bánod :D

2014. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Amúgy ez majdnem olyan szint amikor első vagy nem sokadik randin elkezdi valamelyik fél jó mélyrehatóan kielemezni, vesézni az exeket. Na azt mennyire szeretem... -.-"

Ez k.b egy szint.

2014. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem szűz. Tényleg nem csak a szája nagy, minden úgy van, ahogy mondta. Csak nem értem, miért kell ezt így és FŐLEG nekem hangsúlyoznia állandóan.... És folyton kérdezi, hogy féltékeny vagyok-e... Mire? R*bancokat minden sarkon találni, mire lennék féltékeny.
2014. nov. 20. 19:45
 6/16 anonim ***** válasza:

Azt akarja sugallni, hogy ő már milyen tapasztalt és milyen jó csávó.

Nálam ez pont, hogy nagyon negatív, ha egy férfi ilyennel áll elő. Egyrészt azért, mert alapból nem kéne ennek hangot adnia, másrészt minden nővel másképp kell bánni. Úgy sem fog találni olyat, aki olyan lesz, mint valamelyik előző. Rá kell hangolni.

2014. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ilyen komplexusai nem lehetnek... Nekem nem kell demonstrálnia, hogy mekkora jó pasi... Látom én, nem kell külön felhívni rá a figyelmem... mivel már sokadik randi, mit akar kompenzálni, ha nem jönne be, első randi se lett volna...
2014. nov. 20. 19:48
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor pedig egy egoista majom.
2014. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
teged is meg fog huzni nyugi
2014. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
egy leszel a szazbol
2014. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!