Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért adja elő a nagy csalfa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adja elő a nagy csalfa hímet?

Figyelt kérdés
Eddig akárhányszor találkoztunk, mindig feljött, hogy ő mekkora Casanova, hogy akit akar azt megszerzi, hogy hány nővel volt már... Nem értem, hogy ezzel mi a célja... Ezzel is leakar nyűgözni? De abba nem gondol bele, hogy az a nő, aki komolyan tervezne vele, azt inkább kiábrándítja ha azt ecseteli, hogy egy perc alatt bárkit az ujja köré csavar? Miért kéne, hogy ez érdekeljen? Most érezzem magam megtisztelve, hogy egy ilyen kandúr csapja nekem a szelet? Nem értem...
2014. nov. 20. 19:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát, volt dolgom nekem is ilyen fiúval, ő a barátom már 1 éve :D Előadta, hogy hány nővel volt már dolga, és, hogy a külsejével bárkit meghódít, meg sem kell szólalnia. Aztán gondoltam megpróbálom vele, mire csóri benyögte pár napon belül,hogy valójában egy barátnője volt csak, és vele vesztette el a szüzességét, és senki mással nem volt, nem is smárolt :D Mióta vele vagyok, rájöttem, hogy nagyon szerény és csendes, és csak nekem csapta így a szelet:D imádom <3
2014. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szívem mélyén remélem én is ezt... tudod, mindig azoknak a szájuk akiknek fele se igaz az állításaiból :D
2014. nov. 24. 20:46
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

versenyhelyzetbe akar hozni,csak kifinomulatlan és tapintatlan és rémesen átlátszó módszerekkel.

én ezt úgy szoktam néha napján,hogy a nőmnek elmesélek egy egyértelmű flört szitut mintegy mellékesen amiben én egy ártatlan mit sem sejtő,semmit nem vágó szereplő vagyok.

az ilyesmitől sokkal jobban elveszíti a fejét,mert mint nő pontosan tudja,hogy a másik-kitalált haha-csaj miért is mondhatta/kérdezte tőlem azt amit.

de lényegében az a célja az egésznek,hogy meg legyen mutatva a nőnek,hogy más csajok is érdeklődnek,úgyhogy ne érezze magát annyira nyeregben,ne hízzon be és kicsit legyen résen,egyszóval a megfelelési kényszert ébresztheti fel benne.

2014. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ment a zöld kéz :D Nagyon kegyetlenek vagytok, tudjátok meg... :D
2014. nov. 24. 20:58
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
ennyi kell,mert különben hatalomra törtök,ezt meg nem engedhetem,mert én vagyok a főnök:)))
2014. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Jaaaaj, mintha őt hallanám... Menj innen, elég nekem egy fajankó! Többel már nem bírok el! :D
2014. nov. 24. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!