Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz tulajdonságok, egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz tulajdonságok, egyik félnél párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Milyen rossz BELSŐ tulajdonságokat tudnátok mondani, párkapcsolaton belül, a férfi tagra?Ez a kérdés úgy jött, hogy holnap elvileg valami rossz tulajdonságomat fogom megtudni, amit én jó magam észre se veszek, mert magamra gondolva hirtelen nem tudok annyira rosszat mondani, amit csak élőbe lehet elmondani a másiknak. Belső tulajdonságon szerintetek lehet változtatni?

2014. nov. 21. 00:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Féltékenység? Vagy esetleg hogy nem vagy elég romantikus? Már ha a barátnőd olyan típus, te meg nem, azzal nincs mit tenni, és tönkretehet egy kapcsolatot. És a pasiknál sajnos gyakori hogy nem ismerik a romantikát, vagy aki romantikus az is titkolja, mert sokak szerint az nem férfias....
2014. nov. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én elég romantikus meg érzelmes vagyok. Elég jó neveltetést kaptam véleményem szerint, meg anyától örököltem az érzelmességemet.Na majd holnap kiderül mi is az a problémám. :) Majd ha érdekel valakit, nézzen vissza holnap vagy holnapután, leírom ha valakit érdekel.
2014. nov. 21. 01:34
 13/15 anonim ***** válasza:
onbizalomhiany, befolyasolhatosag, hatarozatlansag?
2014. nov. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
önbizalomhiányom az van, de nem vészes :D és határozottabnak is igyekszem határozottab lenni. És ezen nem is sértődnék meg szóval, ezt skypeon is el lehetett volna mondani szerintem :) De erről valószínűleg már beszéltünk is h. legyek határozottabb ( bár ez szexuális téren volt)
2014. nov. 21. 02:08
 15/15 anonim ***** válasza:
Féltékeny, nem ismeri be a hibáit, de a másikét mikroszkóppal elemzi, magának megenged dolgokat, amit ha a másik követ el, az világháborút von magával, önfejű, konfliktus-kezelésnél lepattint, folytonos ba$zogatás, hogy neki minden $zar, de mégse akar kilépni a kapcsolatból.... mivel ezek most a tapasztalataim, ebből tudtam gazdálkodni :S
2014. nov. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!