Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfinek számít a külseje?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek számít a külseje? Sok nőtől azt hallom, nem, de miért nem?

Figyelt kérdés

Sokan járnak konditerembe, MO.-n is csak pár millióan, mind azért teszik hogy jobban nézzenek ki. De minek?

Akiket kérdeztem nőket, azt állítják ez infantilis baromság.


Szerintetek ez számít valamit is?


2014. nov. 21. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
A mai világban a nőknek kb. csak az számít.Szerinted miért járnak annyian konditerembe,és a legtöbb nőt miért izmos,kigyúrtakkal látod?Na pont ezért...
2014. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki azért akar jól kinézni, hogy másnak megfeleljen. Van, aki önmagának akar megfelelni, vagy ha nem is a külseje, akkor az egészsége miatt sportol.
2014. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nőknek megfelelni akarás nah az egy infantilis baromság!
2014. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megfelelési kényszerből járnak oda.
2014. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem én is sportolok, de nem kondizok, mert nem akarok nagy izmokat növeszteni, csupán az egészségem miatt kezdtem bele.
2014. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
már hogy ne számítana egy férfinak a külseje? már csak azért is, mert az elég ciki, ha egy csontbőrésháj fiúka mellett én érzem az erősebbnek magam az izom kapcsán... na meg természetesen az szexi is. és amúgy is, mindig számít a másik fél külseje. ezzel nem azt mondom, hogy legyen minél jobb, (de persze nyilván ez is) hanem ha nem tetszik külsőleg a srác, legyen akármilyen cuki, nem lesz semmi.
2014. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Neked számít egy nő külseje?


Épp ugyanazért számít egy nőnek is egy férfi külseje.


Nem tudod, kitől hallasz olyat, hogy "nem számít". Én ilyet nem hallottam még soha senkitől. Az, hogy nem minden a külső, vagy hogy vannak fontosabb szempontok a párválasztásnál, az azért nagyon más, mint hogy nem számít.

2014. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%

#6


Szerintem egy intelligens embernek nem az fontos, hogy erősebb legyen másoknál.

2014. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!