Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joker0012 kérdése:

Megtegyem, vagy sem? Mit szólna hozzá szerintetek?

Figyelt kérdés

Na, van egy lány barátom, akivel szinte egész nap beszélgetek, szerelmes vagyok belé....

Pár hete meg kérdezte, hogy járjunk e, azt mondtam neki, hogy oké, járjunk, viszont nemsokkal később eszébe jutott az, hogy, ha össze vesznénk nem lennénk barátok, viszont facebook on mindig sziveket, meg "szeretlek'' és hasonlókat küldök neki, amire pozitívan reagál, (ő is vissza küldi a szivet stb...).

Pár napja meg kérdeztem, hogy akkor járjunk e, erre ő azt felelte, hogy "nem tudom"....

Folyton ölelgessük egymást amikor el megy, minden nap beszélek, és minden nap találkozok vele...


Szerintetek meg csókoljam? Mit szólna hozzá?



2014. nov. 21. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Remélem nem vagytok többek 14-15-nél...
2014. nov. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én 17, ő kissebb nálam ^^
2014. nov. 21. 23:36
 3/7 anonim válasza:
szerintem előbb növessz egy férfi nemi szervet és utána kezdj bele hasonló dolgokba
2014. nov. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Anyádér kommentelsz, ha nem tudsz redes választ írni ^^
2014. nov. 21. 23:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan, Joker-től egy csók??? Hát nem hiszem, h örülni fog neki, basszus, én férfi létemre inkább csajjal csókolóznék.
2014. nov. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1 héten belül régen együtt lesztek már.

Gondolkoz zkérlek. Te érzed mit érzel, hát nem tudod mi lenne a legjobb nektek?? :):)

Legközelebb menny oda és szó nélkül csókold meg, majd mond el neki mit kellene tennetek s nyugtasd meg barátok lesztek ha véletlen nem jön össze a dolog!

Sok sikert! :)

2014. nov. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszöm szépen, hétfőn meg próbálom, meg fogom tenni ! :)
2014. nov. 22. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!