Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből tartósabb kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xobacicus kérdése:

Lehet ebből tartósabb kapcsolat esetleg a későbbiekben házasság?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok. Egy 10 éves kapcsolat van a hátam mögött,ami után több,mint egy évvel idén nyáron tudtam kialakítani egy újabb kapcsolatot. Ez a kapcsolat 4 hónapja tart,ami az első 3 hónapban mondhatni csodás volt főleg az után,amit az előző kapcsolatomban átéltem. Lényegében ellentettje a mostani párom,a volt vőlegényemnek és ez szerintem nagy löketet adott ahhoz,h hamar közel kerüljek hozzá,mert sok olyan dolgot kaptam tőle lelkileg,amit az előzőtől nem.

Sajnos jelenlegi páromnak elég nagy anyagi gondjai vannak,milliós tartozás van a házán és nem látja a kiutat belőle. Eleinte sokat hallottam tőle,h össze szeretne költözni majd velem és h mennyire boldog. Azt is megbeszéltük,h azért évekig nem húznánk el a kapcsolatot,ha nem működne hiszen ő is már 30 éves így nem lenne értelme.

Egy hónapja viszont megváltozott a viselkedése,ami rögtön feltűnt. A nagy lelkesedést már nem érzem a részéről irántam,mintha el lenne a saját kis világában és úgyis megvagyok már alapon vegetál. Távkapcsolatban élünk. Bár a távolság nem nagy csak 50 km,de nem tudunk minden héten találkozni és ez leginkább azért van,mert nincs pénze egy nagyobb útra. Így általában 2 hetente találkozunk 2 napot. Volt már egyszer 3 hét is.Volt már,h én utaztam hozzájuk,mert a szüleivel él,volt h ő kért én menjek mert nem úgy áll anyagilag. De inkább azt részesíti előnyben,h ő jön hozzám. Legutóbbi találkozásunkkor felhoztam neki ezt a dolgot,h úgy érzem megváltozott és h minek köszönhető ez. Elmondása szerint nem velem van problémája,mert ha velem lenne azt úgyis elmondaná,mert annak semmi értelme nem lenne,h ha valami rossz akkor szó nélkül hagyja. Látom rajta,h ez a hitel felőrli próbálja keresni belőle a kiutat,de egyenlőre csak azt látja h ennek soha nem lesz vége.

Ha tudnék segítenék,de bármilyen segítséget hárít,mondtam neki az elején h ha nincs pénze akkor pótolok a benzinbe ha jön,de arról hallani sem akar! Gondolom szégyelli,h férfi létére egy nő adjon neki pénzt. Én ezt mind megértem próbálom támogatni nyugodt lenni vele,de ez engem is felőröl így. Sokszor rossz kedvű és nem érzem azt h ha velem beszél telefonon akkor örül neki. Minden este hív telefonon mióta együtt vagyunk még egyszer sem hagyta ki sosem! Mondja h szeret és hiányzom neki.

Amikor együtt vagyunk jól érzi magát,sokat nevet és saját elmondása alapján is olyankor mikor velem van akkor nyugodtnak érzi magát és olyankor jó kedve van,jó minden. De utána mikor külön válunk ez elmúlik. Sokat ölelget,becéz,keresi a testi kontaktust azért bár nem tartozik a bújós férfiak közé. A szexuális életünk is rendben van nem utasít el,kezdeményez és nagyon élvezi velem azt mondta még soha senkivel nem volt ennyire jó a szex számára. Kb 3 hete, h egy gyanúmat eloszlassam csináltam egy terhességi tesztet,ami szerencsére negatív lett. Én ezt csak személyesen rá egy hétre mondtam el neki,mert amikor a telefonban szerettem volna akkor is ideges volt és inkább nem mertem. Amikor ezt elmondtam neki azt mondta,h örül h negatív lett és ne értsem ezt félre,mert amilyen jó a kapcsolatunk a későbbiekben biztos megromlott volna,mivel egy babát nem tudna felnevelni a hitel miatt jelenleg.

Azt mondta h az eddigi kapcsolatai közül egyedül nálam érzi most azt h tőlem szeretne gyereket,de még nem most. Persze ezt én is korainak tartom jogos a dolog. De vmi mégis változott és már nem említi meg egyszer sem h szeretne velem élni pl.

Sőt semmi olyat,ami a kettőnk jövőjét érinteni. A közös jövőnket esetleg. Gondolom a saját helyzetét sem látja még tisztán így hogyan tudna családot alapítani,ha hosszú évekre le van kötve a havi 70 ezres törlesztő részlet miatt. Most úgy érzem kissé elzárkózott és ezt nehezíti a kevés találkozás és én így azt érzem már nem vagyok olyan fontos számára mint amilyen voltam!

Én szeretnék vele maradni és élni ennek ellenére is ez engem nem riaszt el,de amilyen csodásan indult ez az egész most azt érzem kezd hamvába dőlni....van esély arra,h megmaradjon ez a kapcsolat??? Még soha nem veszekedtünk és ez mindkettőnknek fura ilyen kapcsolatban még nem volt részünk,mert máskor már akár két hét után is robbant másnál ki.

Hogyan tudnám támogatni őt? Feltéve,ha hagyja persze. Lehetséges esetleg,h ő már nem akar annyira velem lenni?



2014. nov. 22. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez semmi több nem volt-már mint a kapcsolat-mint pár kellemes óra. Ez a férfi már más utakon jár, és nem veled. A hitel egy igen jó ürügy a számára.Lépj tovább ne eröltess egy ilyen nulla kapcsolatot.
2014. nov. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat eleve nem hullhat hamvába, csak ne érezze rajtad, hogy most kapaszkodsz utána. Akkor nem lesz semmi baj, minden így folytatódhat, egyszer majd csak megoldódnak az anyagi gondok. Nem lehet eladni azt a házat?
2014. nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!