Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajat tapasztalatokat kerek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajat tapasztalatokat kerek! Volt olyan hogy a baratotok megcsalt de ti megbocsajtotattok neki es a vegen minden rendbe jon? Letezik happyend megcsalas utan?

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem még nem volt ilyen. Megbocsátottam, de a történelem megismételte önmagát.

2014. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos szinten összetörsz s sosem felejted el.

Lehet happyend de a fájdalom sosem múlik.

2014. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én másik nemhez tartozóként megcsalódtam...megbocsájtottam..próbáltuk rendbe hozni majd újból bele esett a hibájába. Ettől függetlenül szerettem és ő is szeretett, mert nagyon összetört, amikor kiderült, és ő maga sem tudott választ adni miért volt ilyen bolond. Egyetlen magyarázatnak azt találtuk, hogy még fiatal volt és tapasztalatra vágyott. Azóta új párja van és mivel előtte kicsit kiélhette magát így hozzá már jó ideje hűséges. De ahányszor találkozunk annyiszor könny szökik a szemébe a történtek miatt. Szerintem én előbb el tudnám felejteni és meg tudnám bocsájtani neki, mint ő saját magának.
2014. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor létezik megbánás
2014. nov. 22. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!