Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ribis volt? Megcsókoltam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribis volt? Megcsókoltam és elhagytam az országot. Hogyan tovább? Elküldjem neki az üzenetet?

Figyelt kérdés

Még múlt héten elutaztam, de pénteken és szombaton Pesten voltam, a legjobb barátnőm 18. szülinapja miatt.

A bulijában ott volt az a fiú, akibe elég régóta bele vagyok zúgva, pedig ő alapjáraton nem az a bulizós fajta, szóval nem jár el hetente többször, csak akkor, ha van valakinek így bulija. És kavartunk, meg beszélgettünk, de hajnalban az egyik barátnőm kihívott a szobából, hogy meséljem el neki, mi ez az egész.

Eldumáltuk az időt és muszáj volt mennem, mert hajnalban indult a gépem és így nem volt időm visszasétálni az apartmanhoz, ahol a buli volt. Szóval csak egy üzenetet írtam a srácnak és azt megnézte, majd rá 1 órára annyit írt, hogy "semmi baj, tudtam, hogy csak szórakozol:)".

De én nem akartam szórakozni, komolyan gondoltam azt, amikről beszélgettünk. Még nyáron, mikor elhatároztam, hogy túljutok rajta, leírtam egy üzenetbe mindent, hogy mióta érzem iránta azt, amit, hogy hányszor próbáltam lépni felé, de mégsem, hogy mennyire zavart, hogy észre sem vett, stb. Szóval mindent kiírtam magamból és az még mindig itt van elmentve a laptopomon, szóval kevesebb, mint 1 perc alatt elküldhetném.


A baj az, hogy már így is pletykálnak rólam néhány dolgot (amik nem igazak, most csókolóztam életemben először, nemhogy még olyan dolgokat csináltam volna bárkivel, amiket terjesztenek) és nem akarom, hogy azt gondolja, nekem ennyi elég volt vele.


Viszont csak 2 hét múlva találkoznánk személyesen és nem tudom, hogy kellene-e addig várnom.



Mindketten gimnazisták vagyunk, az osztálytársam.


2014. okt. 26. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én inkább valami olyasmit írnék, hogy nem gondolja jól, őszinte voltál vele és nem szórakozol olyannal aki fontos...de ha szeretné elmondod személyesen két hét múlva.


vagy ilyesmi. Azért mindent én nem irnék meg neki, jobb személyesen, hogy lásd a reakcióját, na meg úgy őszintébbnek is hat.

2014. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki az egészet A-tól z-ig. És várd a végeredményt..
2014. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Küldd el neki!
2014. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!