Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csinos, jó stílusú nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos, jó stílusú nő egy csúnya egyáltalán nem stílusos emberrel?

Figyelt kérdés

Oké, megköveztek, hogy nem a külső számít...persze én értem, de ezt még sem:

Néztem egy lányt facebookon, gyönyörű, csinos, és nagyon jól öltözik. Igazi egyedi stílusos, minden a helyén van. Megnéztem a pasiját, és ilyen tipikus nyomi. Kapucnis pulóver, ing, és az ingen kívül az ezüst nyaklánc, és igénytelenül bezselézett haj... számomra érthetetlen ez a helyzet csak? nem hiszem hogy pénzes lehet a pasi, mert akkor csak adna magára valamennyire.. több ilyet láttam már, miért van ez? Lehet, hogy féltékeny vagyok, de inkább csak érthetetlen , hogy én tényleg odafigyelek mindenre, ha barna a cipőm akkor barna az övem, sötét farmer és jól álló fehér inghez nem veszek fel egy adidas melegítőt. Még is én vagyok a single...


2014. nov. 22. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért adnék magamra ha gazdag vagyok?Engem nem érdekel a csóró prolik véleménye.
2014. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi a véleményért, de mi lenne, ha magaddal foglalkoznál? :)
2014. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi gond, szívesen veszek minden féle kritikát. Én nem azért írtam ezt ki, mert nekem fáj hogy másnak van párja nekem meg nincs, csak egyszerűen nem értem ezt. És ez már nem az első ilyen, és furcsálom is.
2014. nov. 22. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy egy hullámhosszon vannak, hasonlóan gondolkoznak, közös az érdeklődési körük és szerelmesek egymásba?


A külső számít, de nem kizárólag az számít. Alkalmi kapcsolatnál csak az számít, de komoly kapcsolatnál a belső jelent többet. Ugyan ott is számít a külső, de közel sem annyit.


Másrészt külső. Beírom google-ba, hogy sexy boy, kiad milliót, legeltethetem a szemem. Ha elmegy szórakozni, még egy nem annyira szép lányt is leszólít több stílusos, helyes fiú. Szóval a külső iránti vágyunkat baromi könnyű kiélni.


Komoly kapcsolatban viszont a belső a fontosabb, és hiába van a legjobb pasim, ha csak arra jó, hogy bámuljam, akkor inkább már ott az internet, és nézem ott a helyes srácokat. Ha tényleg csak a külseje tetszetős valakinek, annyit is ér az egész...


Szerintem vagy felszínes vagy, vagy pedig unalmas, ezért nincs barátnőd.


19/L

2014. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!