Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számodra mit jelent a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mit jelent a szerelem?

Figyelt kérdés

"-Ez olyasmi, ami azonnal megtörténik. És folyik végig rajtad, mint a folyó vize vihar után. Feltölt és kiürít egyszerre. Érzed az egész testeddel... a kezedben, a szívedben, a gyomrodban, a bőrödön. Éreztél már így valaki iránt?

- Igen, azt hiszem.

- Ha gondolkoznod kell ezen, akkor még nem érezted. "


Ez az egyik kedvenc idézetem, nem tudom néha úgy érzem, nem is vagyok szerelmes, és talán csak egyszer voltam, de az se volt igazi szerelem. Ennek valami sokkal többről kéne szólnia mint valójában azt sokan gondolják


2014. nov. 22. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezek mind k#rvázós betegek, mint Ady Endre, akik ezeket írják. Pont az érzéketlen vesztes csórók írnak vereseket, ne ezekből tanulj :D
2014. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szíved csak úgy ver hevesen ,és csak arra gondolsz,hogy bárcsak ő is ezt érezné irántad.
2014. nov. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pillangók repkednek a hasamban és minden rózsaszín :P :D
2014. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szerelem érzését nem lehet leírni megfelelő szavakkal ..

És mindenki számára mást jelent mást jelképez..

A szerelem olyasmi amikor bármit megtennél megadnál azért hogy a másik a részed legyen és boldoggá tehesd..Minden határt szabályt átlépve megszegve .. Nem számít semmi csak az az egy valaki .. Mikor nincs éjjeled nincs nappalod anélkül hogy rá gondolnál vagy vele akarnál lenni. Mikor minden egyes könnycsepped érte adod..

Mikor pedig vele vagy az hihetetlenül különleges pillanat, és semmiért és senkiért nem adnád azokat a perceket..

2014. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelem a szeretet és a vonzalom együtteséből adódó érzelem.
2014. nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Voltam már szerelmes, és ebben biztos vagyok. :/
2014. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy nem voltál még szerelmes, akkor nem voltál. Az érzések úgy válnak valóssá, hogy érezzük őket.


Épp ezért végig sem olvastam az idézetet, csak átfutottam rajta - mégis tudom, hogy én szerelmes vagyok, bármi is álljon ott.


19/L

2014. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!