Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebből lehet valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiúhaverom, de igazán havernak sem mondanám, mert nem cseten írogat, hanem mindig látni akar, és szinte minden hétvégén találkozunk, és mindig mondja utána, hogy majd találkozzunk meg beszéljünk, meg múltkor is annyira közel jött hozzám, meg úgy is ült meg ment mellettem, és olyan kedves meg udvarias mostanában...:)) Nekem tetszik, de nem tudom eldönteni, mit gondolhat rólam... Szerintetek lehet esélyem nála? :)
2014. nov. 23. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem igen...
2014. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Csak lehet h nem lát rajtad olyan jeleket, amiből közelebb léphetne

2014. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván bejössz neki,csak talán várna tőled egy kis biztatást.
2014. nov. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!