Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lesz ebből még valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből még valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Úgy érzem nem vagyok szerelmes.

Egy hét vagy 2 hét alatt szoktam vele találkozni 1-2max. Pedig itt lakik tőlünk 8 házal.

Nagyon ritkán gondolok rá, nem hiányzik. De ha találkozunk egyből mosolygunk egymásra.

Régebben sokat mondtam neki" Szeretlek, sokat öleltem , pusziltam , csókoltam , húztam magamra"


Most: Csókolózunk , pettingelünk , néha át karolóm.

Kézen fogva nem megyünk az utcán. " Én nem kezdeményezem"

Ha kérdi hogy szeretem mélyen a szemébe nézek és nem válaszolok.


Ő a szemembe mondta " De én szeretlek ".

Valamiért nem tudom el hinni neki "tettekbe nyilvánul meg , hiszen mit érnek a szavak ha tettek nem követik"


Egyszer sütőt nekem , 2x hívott meg éterembe.

Egyszer vett nekem " Szerelmemnek csokit ".

Én éterembe 4-5x vittem , 3x kapott virágot, parfümöt...


Amikor utoljára voltunk kint meg ölelt , szemembe mondta " De én szeretlek " át karolt. Kérdezte hogy miért vonzódom ennyire hozzád? (Nem járunk szakítottam vele)

Valamiért azt érzem hogy csak érdek és nem szerelem.


Meg beszéltem vele: Lehet mozi, néha be ülhetünk valahova kajálni , meg lephetem néha apróságokkal.

De ezeket mind felesbe fizetjük és van petting is.

Nekem és neki is lehet bárkije " De neki nem kell senki".

Mondtam is neki hogy nekem egy rendes , aranyos csaj kell.

Ki derült azért alázta meg magát "Mert nincs önbizalma , kicsi az önbecsülése"


Egyedül is nagyon boldognak érzem magam.

Sokat nevetünk , jó vele a petting.

Elején tök normális kis csaj volt, majd tiszta egós , hisztis lett belőle. Most már vissza vett és kezd újra normális lenni. Nem emeli fel a hangját , szépen beszél velem , nem hord le mindenek és én sem öt. Nem veszekszünk mint anno napi szinten. Úgy gondolom aki igazán szeret " Nem valami hülye ki fogás miatt nem járna velem , nem lenne kétszínű , és őszinte lenne".

Most persze őszinte , és keress nem úgy mint az elején.

Nagyon vonzódik hozzám , nagyon nem akar el engedi. Pedig azt mondta " összes fiúját ő dobta " Így való színű lenne a kapcsolat függőség?


Lehetek újra szerelmes? Ő szerelmes lehet? Ki sülhet ebből valami jó? Érdekből lenne velem?



2014. nov. 11. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

"mit érnek a szavak ha tettek nem követik"

Én ugyan ezt érzem a kapcsolatomban, és az a baj hogy mégis az életemnél is jobban szeretem.


Ha te nem szereted annyira, megtudsz nélküle lenni, akkor szerintem ne gyertek megint össze, mert csak húzzátok egymás agyát és az egyikőtöknek sem jó.

2014. nov. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyjátok egymást, az lesz a legjobb. Mindketten esélyt kaptok egy normális kapcsolatra, amilyen ez sohasem lesz.
2014. nov. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!