Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk mi errol a velemenyetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mi errol a velemenyetek, en latom rosszul?

Figyelt kérdés
Velem is elofordult mar, most a kornyezetemben tobb baratnom is jart igy. Tehat fiuk, miert akartok ugy elerni sikereket, hogy mindent meg akartok venni a baratnotoknek. Nagyon kellemetlen az egesz, mert eleinte csak kedvessegnek tunik, de a vegen ugy erzem magam hogy le akartok kotelezni, magatokhoz akartok kotni es ha elutasitom a fiukat, akkor meg pont ok mondjak, hogy anyagias vagyok.
2014. nov. 24. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok minden megvenni neki, van neki is fizetése, vegye meg magának amit akar...

Az más kérdés ha nagyon szeretne akkor megveszem neki születésnapjára, karácsonyra stb. Az hogy elmegyünk egy étterembe vagy beülünk valahova és én fizetek, azt nem tartom lekötelezésnek. Sokszor előfordul hogy ő fizet pl. Sosem csinálunk ebből problémát.

2014. nov. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sosem tapasztaltam ilyet. A barátnőmnek csak kis apróságokat veszek, amiknek tudom, hogy örülni fog.
2014. nov. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

ismerősöknél nem sűrűn fizetek...


ha haverokkal vagyunk egyszer ő egyszer én fizetek...


legjobb barátomnál nem nagyon problémázunk megdumáljuk ki mit fizet...akár utólag...és akár 1 évig nem rendezzük, csak ha szükséges...itt a legnagyobb a bizalom...


családnál változó ki fizet...


de a barátnőmnél nem nagyon szeretem ha ő fizet bármit is...nem azért, mert elakarom kötelezni hanem, mert úgy gondolom kifizethetem helyette...persze most nem mindenre gondolok hanem pl kaja, kisebb dolgok...de pl múltkor vett egy táskát azt fizettem ki...nem vagyok olyan hű de gazdag, de már dolgozok egy ideje így megtehetem...ő sulizik még nincs bevétele...igazából a pénzből csak annyi a gondom, ha sokat költök akkor többet kell kivennem, nem problémázok azon, hogy több lett a kiadás...pl pont nem foglalkozok vele, hogy mondjuk egy kajálás mondjuk 2-3000-be jön ki, vagy egy vásárlás a tervezett 500 helyett mondjuk 5000 lesz...nálam is szóvá tette a barátnőm, hogy szeretne néha ő fizetni...ha akarja nyugodtan, csak akkor előre megbeszéljük...de én nem kenyerezem le és nem ezzel akarok sikert elérni...szimplán nekem van bevételem neki nincs, így neki jobban be kell osztani a pénzét...


---------

ja és azt mellé tenném, hogy engem zavar ha valaki problémázik a pénzen, hogy "erre nincs" "arra nincs" "nem tudom megvenni ezt...", nekem nincs olyan hű de nagy bevételem, de számomra a pénz csak egy eszköz és úgy élek, hogy amit akarok azért teszek, megszerzem, elérem és nem a problémákat nézem, hanem a megoldásokat keresem...sok embernek a "kevés pénz" probléma...én úgy tekintek rá, ha kell valamire akkor előteremtem...így még ez is elkerülhető :)


21F

2014. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a gazdag szépfiúkkal kell szóba állni, és rögtön megszűnik ez a probléma.
2014. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azok csinálják ezt, akik nem tartják magukat elég érdekes, izgalmas személyiségnek ahhoz, hogy enélkül is fenntartsák az érdeklődést a maguk irányába. Persze néha illik meglepni a másikat, de nem egyfolytában és egyoldalúan méregdrága dolgokkal. Igazabol, sok férfi nemtársam rontja ezzel el a csajokat...
2014. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3-as es ha a kapcsolat alatt eleg sok mindent megveszel a baratnodnek es a baratnod azzal all eled, hogy szeretne szakitani akkor ettol fuggetlenul normalisan allsz a szakitashoz? vagy visszakered a dolgokat, vagy kifizetteted vele? Tehat ha anyagilag is sokat raaldozal es lecserel egy masik fiura akkor a duhodet tudod kezelni?
2014. nov. 24. 09:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. remélem nem fog szakítani

2. ha mégis megesne akkor mit csinálnék egy táskával, vagy női ruhával??? elég a szakítás, nem kell több probléma...hordjam el a ruhát? :D főleg, hogy rá emlékeztet...NEKI vettem nem a kapcsolatnak...ha vége az ÖVÉ marad...kifizettetni az árát? pont leszarom a pénzt, főleg ilyen helyzetben...én nem függök a pénztől és számomra csak egy eszköz...nem azért veszem neki ezeket a dolgokat, hogy később "behajtsam", vagy magamhoz láncoljam vele...hanem mert akkor attól boldogabb lesz...örül neki...én is kapok tőle sok boldogságot, igaz más formában nem pénzben, mert ami kell nekem azt megveszem magamnak...de a dolgokban nem a pénz a fontos...így a jövőben sem fogom pénzre váltani...főleg abban a helyzetben...boldogságot nem lehet pénzért venni, de egy mosolyért, ölelésért megéri...emlékszem amikor én kaptam tőle egy csokit amint a "Hiányoztál" felirat volt...meg amikor sütit sütött nekem...eszembe sem jutott a pénz és szerintem neki sem...nem lehet mindent pénzben mérni...vagy ha valaki szerint igen, akkor mennyi a piaci értéke egy ölelésnek? a pénznél vannak sokkal fontosabb dolgok és ha azokat elveszítjük akkor a pénzel való dobálózás, "ezt vettem, azt vettem", igazából nem is a pénzről szól hanem az aktuális fájdalom/sértettség tükröződik a szavakban...nem lesz jobb attól, mert visszaadja amit kapott vagy kifizeti...legalábbis én így látom...

2014. nov. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es koszi a valaszt.
2014. nov. 25. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!