Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok ennyire anyagiasak? Miért nem lehet megérteni mikor nincs miből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

27 éves srác vagyok, sajnos jelenleg minimálbéren élek (Van diplomám, de azzal nem találtam munkát, a segédmunka nekem meg nem piszkos)

1 éve vagyunk együtt barátnőmmel, de egyre több vita tárgya az anyagi helyzet. Ő kicsit többet keres, de komoly hiszti van akkor, ha pl elmegyünk valahova, de én már neki nem tudom fizetni... Hóvégén általában (Múlt hónapban is kölcsön kellett kérnem, hogy kaját tudjak venni magamnak)


Még nem élünk együt amúgy.


Lányok ezt miért nem lehet megérteni? Már azzal is megvádolt, hogy biztos van pénzem, de én csak vele garasoskodok... Sőt meg is kaptam, hogy én nem is akarok igazából dolgozni. (Aha, akkor most nem nyomnám 3 műszakban...)


Szeretném megmenteni a kapcsolatunkat, mert nagyon szeretem. Ő az első komoly kapcsolatom! Ti mit tennétek?


PS.: folyamatosan keresek jobban fizető melót, folyamatosan adom be a CV-ket, keresek meg cégeket.



2014. nov. 24. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de vannak az ilyennél sokkal értelmesebb és érettebb nők is. Én a helyedben elgondolkodnék, mégis mit szeretsz rajta, hogy ha ilyen?
2014. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sok, szép közös élményünk van!
2014. nov. 24. 09:52
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog... De mit érnek a szép közös élmények, ha ez a lány közben nem tisztel téged, nem támogat az életben, és elvárja, hogy akkor is eljárkálj vele, mikor enned sincs miből?
2014. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítanék vele, de ez csak én vagyok. Azért szakítanék vele, mert ha azt hiszi, hogy titokban tartok tőle pénzt, akkor nyilván nem ismer eléggé és ha ezt 1 éve nem képes felfogni, több időt nem várnék vele. (hiába az első komoly kapcsolat meg minden. Még egyszer mondod, hogy én ezt tenném.


Ha viszont te nem szeretnél vele szakítani, akkor meg kell értetni vele a szituációdat. A dolgok mélyére kell ásni és megtudni milyen belső démonok miatt gondolja azt amit, segíteni kell azokat legyűrni és utána boldogabban élhettek.

2014. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne általánosíts. A te párod ilyen /véleményem szerint fukar és önző/. Vagy elfogadod ezt, vagy próbálod megváltoztatni. Ha lázadni akarsz, legyen ez kettőtök ügye, ne mástól várj segítséget.
2014. nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Voltam barátom is hasonló helyzetben volt.

De én támogattam amiben csak tudtam.

Nagyon szerettem őt. :)

Nekem sose volt gond ha a pasinak nincs pénze.

Ha meg a barátnőd nem tudja megérteni hagyd a fenébe!

2014. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Nem feltetlenul arrol van szo, hogy anyagias, de ahogy irtad o tobbet keres es az emberek tobbsege (akar ferfi akar no) ugy van vele minel tobbet keres annal nagyobbak az igenyek. Itt az egyetlen baj hogy neki meg kellene ertenie hogy a te fizetesed nem eleg az o igenyeihez... szerintem beszelned kene vele, es elmagyarazni ezt neki..
2014. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És azt miért nem lehet megérteni, hogy azért, mert a barátnőd ilyen, az nem azt jelenti, hogy minden nő az?
2014. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Bár lányok válaszára vagy kíváncsi, akik lehet hogy udvariaskodnak, én viszont férfiként megmondom neked, hogy igenis egy férfi értékét jelentős mértékben meghatározza gazdasági versenyképessége, életrevalósága.


Ha ebben még csak csajod szintje körül sem tudsz teljesíteni, ne csodálkozz, hogy nem tart túl sokra.

Reális az, hogy csaj saját szintjéhez képest plusz 30-50%-ot vár el egy férfitől, mert kb. így jön ki az az életszínvonal, ami jogosan tényleg hozzá illik.


Mégis mit végeztél óvóképzőt, hogy ennyire 0-n vagy?


Nálunk cégnél jellemzően tanárként végzett (igaz angolul és/vagy németül folyékonyan beszélő) kezdő 21-22 éves callcenteres csajok is kb. 250-300 ezer bruttó körül keresnek. Elárulom, ők szóba se állnának veled, pedig nincsenek elszállva, többségük vidéki rendes lány, de természetes hogy szintjükhöz illő férfit keresnek.

2014. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy erről inkább a faszarági barátnődet kellene kérdezned, ahelyett, hogy beállsz te is gyk-ra általánosításokat fröcsögni?


Hasonló helyzetben vagyunk a párommal, addig nincs gond, amíg látom, hogy tesz azért, hogy kimásszon az anyagi gödörből. Amúgy sem szeretem, ha állandóan ő hív meg mindenre.

2014. nov. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!