Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondta hogy szeret, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta hogy szeret, ha nem szerelmes?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élünk. Múltkor azt mondta hogy nem szerelmes belém, kell még neki idő, majd kialakul.

Én teljesen ledöbbentem, mert ő volt az első aki kimondta, és többször is.

Jól megvagyunk, szóval nem értem ezt az egész kijelentését.


2014. nov. 24. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Általában ez szokott lenni.


Rossszabb hogy a kapcsolatban annyir hazudnak a felek - sokszor tudtukon kívül - hogy ihaj. Nekem is összehordott mindent az exem, de tényleg... Aminek totális ellentétjét csinálta aztán.


Ami miatt nem nagyon hiszek ezentúl senkinek

2014. nov. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Párkapcsolat!!! Nem szexkapcsolat! Ő mondta hogy ez kapcsolat, és többet akar!!!
2014. nov. 24. 11:58
 3/13 anonim ***** válasza:
HAT felkiáltó jel neked nem elég??????????????
2014. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Randiztunk sokáig, bemutatott otthon, szinte ott élek, mit kombinálsz itt a baromságaiddal???
2014. nov. 24. 12:00
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem kombinál az első, és nem beszél baromságokat, sőt! Egy nagyon is létező jelenségre hívta fel a figyelmedet, kérdező.

Nem is olyan régen pont ez történt velem. Megmondtam egy lánynak, hogy szeretem, aztán egy hónap múlva szakítottam. Sajnos hazudtam neki, nem gondoltam végig magamban a dolgokat, mielőtt eljárt volna a szám. Előfordulhat, hogy a barátod is ilyesmivel küzd. Vagy csak nagyon adta magát a helyzet ott és akkor, nem akart megbántani azzal, hogy nem mondja ki a bűvös szót.

Hidd el, hogy értesíteni fog arról, hogyan döntött veled kapcsolatban. Ha számodra negatívan, akkor remélhetőleg minél hamarabb közli, és nem pazarolod feleslegesen az idődet.


A válaszolókat pedig nem kell letámadni. A kapcsolatod stabilitási problémái miatt kialakult frusztrációidat nem másokon kell levezetni, és nem leszólni kell azt, aki mást mond, mint amit szeretnél hallani. Hanem végiggondolni.

2014. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
engem meg nem kellene lekönnyűvérűzni... meg mindenfélének lehordani!!! kapcsolatnak indult, ő akarta hogy az legyen, és erre kijelenti, hogy még nem szerelmes, de ő mondta ki hogy szeretlek! többször is!!!
2014. nov. 24. 12:22
 7/13 A kérdező kommentje:
ja, és azt a bizonyos első kommentet törölték a tartalma miatt!
2014. nov. 24. 12:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, most én lettem az első remélem nem engem fikáztok én csak a véleményem írtam és talán nem volt sértő... Ha igen mea culpa
2014. nov. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem te hanem aki azt irta konnyuvero noci vagyok szexkapcsolatban.
2014. nov. 24. 13:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért ne mondhatná? :)

Van különbség a kettő közt.

Ha meg jól megvagytok mit idegesíted fel magad meg másokat? :)

2014. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!