Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány partner a normális 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány partner a normális 26 éves koromra?

Figyelt kérdés
érdekelne azis hogy mindkét nemnél mi a norma.
2010. jún. 26. 13:26
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Ez is egy milyen hülye kérdés.
2010. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Norma?????? Te teljesen hülye vagy?
2010. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
ha norma akkor 2 !!!!!:)))) mert én 25 vagyok és a másodikhoz hozzá is mentem ! Van egy iker pár lányunk és most iker pár fiúkat várok !:))))
2010. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
40%
26 éves korodra sztem olyan 140-150 a normális.
2010. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
csak érdekelne hogy mégis tól-ig mi a normális egy csajnál és mi egy férfinál. mennyinél lesz ribanc egy csaj? mennyi az ami kevés vagy sok egy férfinál?
2010. jún. 26. 13:37
 6/40 A kérdező kommentje:
tényleg hülye kérdés. de nemmuszáj reagálni. aki normális választ ir annak köszönöm.
2010. jún. 26. 13:39
 7/40 anonim ***** válasza:

Az előző nem rossz XD


Én 24 éves vagyok , és SAJNOS volt már 13 pasival dolgom.

Ezek nem azért voltak, mert szexmániás vagyok, hanem mert nem jöttek össze a kapcsolataim. (Igaz volt olyan amikor az én hibámból mentem szét a nagyon hosszú kapcsolatommal én hülye), de ne versenyezz másokkal. Ez nagyon nagy butaság! És csak több hetes, vagy akár hónapos ismeretség után járjál, és add meg magad! Hidd el nekem, én megjöttem a férfiak világából, nagyon szemetek tudnak lenni. A betegségekről nem is beszélve!! El ne kapj valamit! Sok szerencsét és ÉSSZEL!!! Bár nem tudom, lány vagy, vagy fiú :D

2010. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Sztem olyan 4 kapcsi bőven elég a tapasztalatgyűjtéshez!

ha 26 vagy, itt az ideje a nagy Ő nyomába eredned!

2010. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Na meg a pasik szeretnek minél több nőt megdönteni/UNDORÍTÓ/ És beteg! A sok nemi betegség meg az AIDS , amivel az én haverjaim egyáltalán nem törődnek. Fűvel-fával és azt hiszik ez a menő! Kedves kérdező! NEM AZ!

Sok sikert!

Üdv : Péter

2010. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
52%
Te utolsó péter te magad nem tartod férfinak? v csak valami bajod van esetleg a női nemmel?:D
2010. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!