Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nő életében átlagosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő életében átlagosan hány férfi partner a normális?

Figyelt kérdés

Természetesen nem egyszerre, egy időben gondolom, hanem úgy addig, amíg meg nem találja a végleges partnerét.

Tegnap a párom kérdezősködött az előző párjaimról, hogy kivel mit csináltam, meddig jutottam el, hol ismerkedtünk meg. Vele együtt 7 férfi volt az életemben. De ha az első akart volna élete párjának, valószínűleg ő lett volna az egyetlen. De nem akartak, nem szerettek. Azért volt ennyi.

Nem azért, mert én váltogattam, mert én így szerettem.

Azt mondta, hogy "Neked aztán volt múltad..."

És hogy elgondolkodott a kapcsolatunkon egy kicsit.

Számomra ez elég megalázó volt.

Kitért persze arra is, hogy hol ismerkedtem.

Végigbőgtem az éjszakát, egyszerűen annyira nem tudja, és nem érti, hogy mennyire nehéz volt az egész. Én mindig annyira szerettem, és annyira szerettem volna, ha szeretnek. Igazán. És mindig dobtak. Ezért tartok itt, ahol.

Ez tényleg annyira rossz?


2014. nov. 24. 16:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok.

És neki is így elmondtam, amiket itt leírtam.

2014. nov. 25. 15:50
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagy mostanában..?

2022. okt. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy az lenne, ha nem is érdekellnek az ilyen "beszólások".

De, hát ez van, egyelőre érzékeny vagy az ilyesmire...

2022. okt. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz változni, de nem lehetetlen...

Kell/kellene valaki, valaki segít...

2022. okt. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
...valaki, aki segít...
2022. okt. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!