Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az anyám megcsalja az apámat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyám megcsalja az apámat? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval, elég furán viselkedett az anyám mostanában,sokszor szokott elmenni otthonról és szerintem van egy másik pasija, vagy valami olyasmi. Egy csomószor fényképezi magát, múltkor belenéztem a telefonjába és tele van bugyis/félmeztelen fotókkal. Utána átnéztem a beszélgetéseit, és egy névtelen embernek küldözgeti. Mit csináljak? 14/F
2014. nov. 24. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent tehetsz, ő dolguk
2014. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak nagyon stresszelek emiatt, mert pont anyámat és apámat is ugyan úgy szeretem, azt meg főleg nem akarom hogy elváljanak. Az előbb láttam meg, és egyszerűen csak... Nem is tudom.
2014. nov. 24. 17:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Már bocs,de ránk Ez miért tartozol?
2014. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen.

Ne csinálj semmit.

2014. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Pontosan. Nem tehetsz semmit.
2014. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne csinalj semmit, ez a szuleid maganugye, majd ok ketten ezt egymas kozott lerendezik. Lehet felreerted, es nincs is semmi kapcsolata anyukadnak, vagy csak jelentektelen flortoles, ami meg belefer a hazassagukba, ezt csak ok ketten donthetik el es beszelhetik meg.
2014. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az is, lehet hogy faterodnak küldi.

Ők így incselkednek munkaidő alatt.

2014. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%
Attól még nem biztos hogy elválnak. Lehet csak kalandozik anyuka.
2014. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Péntekre is beszéltek valamit, hogy vett ki szabadnapot, de pont akkor megyek el..
2014. nov. 24. 17:27
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként mi a francért nézegetted anyád mobilját?:D
2014. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!