Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök! Van egy férfi,43...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök! Van egy férfi,43 éves, és majd megveszek érte! El szeretném felejtesni viszont. Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Szó szerint elveszi még azt a maradék kis eszemet is, és szerintem azt is tudja, hogy ő tetszik nekem, és mindig odajön hozzám beszélgetni. Ilyenkor nagyon közel vagyunk egymáshoz, és mélyen egymás szemébe nézünk, és ő úgy mosolyog. Jajjjj, megőrjít, és elolvadok tőle. :)

Csakhogy ő házas ember...sajnos.

Miért csinálja ezt?

El akarom felejteni, de jelenleg teljesen bele vagyok esve. :)

22/L


2010. jan. 30. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
házas ember és már unja otthon a banánt... bizti levágta hogy tetszik neked és most játszadozik. (legalábbis a leírtak alapján, de ettől még nem ismerem a jellemét)
2010. jan. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most rendes ember szerinted aki nem szabad és így viselkedik? Ha te lennél a felesége és így viselkedne te tolerálnád?
2010. jan. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Óóó, ismerős szitu...

Tényleg el akarod felejteni? Akkor ne menj a közelébe, ha megteheted. Kerüld el. Ja,és pasizz be a saját korosztályodból. Tudom, hogy nem könnyű, de ne hagyd, hogy játszadozzon, valószinű jót tesz az egójának, hogy egy fiatalka lány beleesett.:(

2010. jan. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, el szeretném felejteni...csak nehéz, ugyanis ő jön mindig hozzám, nem én őhozzá. :)

Amúgy a korosztályom nem érdekel, mindig is az idősebbeket kedveltem, nem tudom, miért. :)

2010. jan. 30. 00:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolom egzisztencia... de a kérdést megválaszoltuk... Innentől fogva a döntés a tiéd hogy mihez kezdesz. Sok boldogságot!
2010. jan. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra mikor te leszel egy szép kis 40es Ő már egy vén trotty lesz, rögtön elmegy a kedved :D
2010. jan. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát felejtsd el. Ha nem bírsz neki ellenállni akkor ne találkozz vele meg ne szemezgess. Ilyen idős korban sok férfi azzal akar bizonyítani, hogy fiatal csajszikat szed fel. Írtad, hogy házas. Innentől tiltott a dolog, ha ezt nem veszed figyelembe tönkreteszed a felesége és a gyerekei életét + szerzel magadnak is egy csomó problémát és szívfájdalmat. Az ilyen pasik ugyanis sokszor nem döntenek, hanem a család mellett tartanak szeretőt. Nem hinném, hogy ilyen szerepre vágysz. Keress inkább egy nőtlen férfit, akinek te lehetsz élete párja.
2010. jan. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne menj bele szertői viszonyba inkább kerüld el. Ő csak egy fiatal húsinak lát akit könnyedén megszerez majd eldob ha forró lesz a talaj.
2010. jan. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én ugyanigy jártam. Kezdeményeztem a pasinál,egy ideig randizgattunk,csodás volt,aztán beijedt h kiderül és dobott.:( Majdnem le is feküdtünk. Jól kicseszett velem azt elhiheted...:(

Egy tanács: ne szeress belé mint én! Ha tudod ugy csinálni hogy csak szex,az ok,de ne remélj sokat. Én itt csesztem el. 28/L

2010. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!