Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg fog keresni?

Figyelt kérdés
Barátom szeret engem de viszont bunkó volt velem ezért szakítottam vele, azt hittem hogy majd most vissza akar hódítani mert szakításkor nagyon szép szavakat mondott nekem, de eltelt egy hét és semmi nem történt. erre én megírtam neki faceboo-kon hogy már ne keressen mert alakulóban van egy kapcsolatom, hátha ettől féltékeny lesz és majd kétségbe esik hogy elveszíthet, de erre nem hogy nem írt semmit de még kitörölt faccebookról is.. miért csinálja ezt ő a pasi neki kell udvarolnia.. mit tudok még csinálni??
2014. nov. 24. 20:13
1 2
 1/15 anonim válasza:
84%
...
2014. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén..elég gyerekesen viselkedsz...Ha magától nem keresett,Sőt le is törölt akkor már valószínű h kellenél neki
2014. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
elbasztad, ezek után biztos, hogy nem fog keresni.
2014. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*nem kellesz neki
2014. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Te kis egyszerű lélek, ez az ember örült hogy befejezte veled a kapcsolatát:D
2014. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ismerős ez a kérdés...
2014. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A felhasználó ***** válasza:
Majd kinövöd.
2014. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
De ha egyeszer kidobtad, miért várod, hogy udvaroljon. Akármennyire is ő a fiú...
2014. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de butus vagy a lehető legrosszabb módja a visszahódításnak:)annyi az utólsó reménynek is:)
2014. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Éretlenül viselkedtél,és most iszod a levét.Az én meglátásom,hogy eddig sem érdekelted,ezután sem fogod,akkor sem,ha játszmázol.Lehet,hogy ő bunkó,te meg gyerekes vagy egy kicsit,fel kéne nőnöd.

Egyébként velem is történtek hasonló dolgok,csak ott nem én dobtam az illetőt,nem akartam féltékennyé tenni sem,szimplán beolvastam neki.Aztán rájöttem,hogy felesleges,mert úgy sem érdekli,és én sem.Ha fejen állok,akkor sem.

2014. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!