Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg fog keresni?

Figyelt kérdés
Barátom szeret engem de viszont bunkó volt velem ezért szakítottam vele, azt hittem hogy majd most vissza akar hódítani mert szakításkor nagyon szép szavakat mondott nekem, de eltelt egy hét és semmi nem történt. erre én megírtam neki faceboo-kon hogy már ne keressen mert alakulóban van egy kapcsolatom, hátha ettől féltékeny lesz és majd kétségbe esik hogy elveszíthet, de erre nem hogy nem írt semmit de még kitörölt faccebookról is.. miért csinálja ezt ő a pasi neki kell udvarolnia.. mit tudok még csinálni??
2014. nov. 24. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire tipikus, mindaz amit felsoroltál iskolapélda lehetne.


Ahelyett, hogy te is erőfeszítést tennél és egyenlően tennétek bele a kapcsolatba, te csak vársz arra, hogy visszahódítson, mondván ez a férfi dolga, az ő KÖTELESSÉGE udvarolnia. Majd miután eltelt egy hét ahol semmi mást nem csináltál, csak kelletted magad, még egy új kapcsolatot is hazudtál neki, hogy ezzel féltékennyé tegyed. Még véletlenül sem egyenesen és őszintén, mintha lenne gerinced. Inkább trükközöl és praktikázol.


Mindezek után nem lennék meglepve, ha azért lett volna bunkó, mert a saját ruhádért/jegyedért/italodért neked kellett fizetned.

2014. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is úgy reagáltam volna, mint a barátod. Még akkor is, ha nagyon szerelmes vagyok beléd. Idióta vagy. Ahelyett, hogy azt írtad volna, hogy szeretlek, béküljünk ki, csak még jobban ellökted magadtól. Ilyenek manapság a nők?
2014. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Szergej55 ***** válasza:
Te is csak a kerékpárodat találod majd meg, aranyos! :D :D
2014. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mintha barátnőmet látnám...Andikám te vagy az? :D
2014. nov. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Jozsesss válasza:
Milyen Városban laksz amúgy ? ha szabad tudnom
2014. nov. 25. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!