Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a páromnak egy év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

Mit vegyek a páromnak egy év kapcsolat után karácsonyra és mikulásra, mert teljesen kifogytam az ötletekből?

Figyelt kérdés
Sziasztok,20éves a párom,nagyon szereti a League of Legendst/Lol-t,sötét színekbe öltözik,nemrég vett magának egy tabletot,tud németül,szereti az ilyen sci-fi könyveket,akció thriller filmeket :)

2013. nov. 25. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy piros selyem tangát meg egy Mikulás sapkát!
2013. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha lehet,kíméljetek meg az ilyen kommentektől pl.asónemű...szexeszközök!
2013. nov. 25. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:
sál, pulcsi, márkás parfüm...csoki
2013. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
parfümöt kapott,sálja van elég a pulcsi pedig olyan hétköznapi...valami személyesebbet szeretnék :)
2013. nov. 25. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:

akkor ezüst karkötő vagy nyaklánc.

Esetleg ezüst medál, szív alakú, egyik fele tied,másik övé,esetleg a nevetek bele gravíroztatva.

Én ilyet kaptam:)

2013. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem bántásból írom, meg ne sértődj de ha már most kifogytál az ötletekből mi lesz veled 20 év házasság után?? Az a baj hogy mindenki valami hűde nagy és értékes csilla villi dolgot akar adni pedig egyszerűen magunk kézzel is készíthetűnk sok szép és egyedi dolgot. Az sem kifogás, hogy nincs kezugyesseged nekem sem volt túl sok mégis osszedobtam valami egyedit.Utána pedig már bonyolult dolgok is mentek ez a képesség is fejleszthető.
2013. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyomtass neki polot amin egy kozos kepetek van!
2013. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki a farkán levegőt..biztos tetszeni fog neki.:)
2013. nov. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!