Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az fura, ha egy fiú meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az fura, ha egy fiú meg egy lány akik szerelmesek, gügyögnek egymásnak, cukiskodnak és kívülről nagyon nyálasnak tűnnek?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja a környezetünkben, hogy túlzottan sokat cukiskodunk a barátnőmmel, állandóan gügyögünk a másiknak, rengeteg hülye szavunk van amit csak mi értünk és nagyon törődünk a másikkal.

Mi mondjuk pont így érezzük jól magunkat, de belegondoltam, hogy másoknak ez tök fura lehet, akik kívülről néznek minket. A húgom szerint pl. szimplán csak nagyon nyálasak vagyunk a barátnőmmel:D

Jár hasonló cipőben más is?


2014. nov. 25. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Másoknak biztos fura, nekem is az, de ha jól érzitek magatokat, akkor nem számít.
2014. nov. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kívülről én azt gondolnám rólatok, hogy idétlenek, gyerekesek vagytok. De ha ti így jól érzitek magatokat, akkor egészségetekre, viszont arra figyeljetek, hogy van egy bizonyos határ, amit emberek között, nyilvánosan nem kéne átlépni.
2014. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pl buszon tinik közt, ahol a népség fele még a kezét se fogta a másik nemnek ott nem kéne nyálat csöpögtetve és suppogva smárolni, mert az bugrisság.
2014. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintm ez nem tartozik másra, ha csak ketten vagytok, akkor simán csinálhatjátok ezeket, de társaságban ez már sok.
2014. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!