Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy erthette szerintetek ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy erthette szerintetek ezt a parom?

Figyelt kérdés
a baratom ma szova tette hogy irigyli azokat a parokat akik egyutt mennel setalni.bevasarolni boltokba.enis elmennek vele de kellemetlenul erzem magam mert regen amikor el is mentunk valahova volt hogy igenytelen munkas ruhakba jott volna velem el szinte piszkossan es amikor mondtqm neki megsertodott ezen hogy jo ez igy de en szegyenlem ezt a hanyagsagat ezert se nincs kedvem eljarni vele sehova.
2014. nov. 25. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, h vkinek mi nem érthető azon, h piszkos ruhában nem megyünk bevásárolni.... minek vagy vele ha ennyire igénytelen?
2014. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem biztos nem kéne ilyen igénytelen pasi, és ez később csak rosszabb lesz.
2014. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szereted? Ha igen akkor menj el vele, ne koszosan, de a munkas ruha megengedheto, avagy attol fugg , hogy mekkora varosban elsz... De tok bulis lehet ha szereted, meresz vagy, bevallalod akkor eredj vele, Probald neki ugy elmondani, hogy oltozzon att, hogy eszre sem vegye! En az enyemel ugy szoktam, Ra kerdezek mindig , hat te? meg nem oltoztel att? Nah eredj gyorsam mert zarnak az uzletek, mondjuk az en parom tudja magatol! De o is munkas ember es nem szegyenlem! Es o le*ar mindenkit, nem a megjelenesin aggodik! Hiszen emiatt allunk jol anyagilag!
2014. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A munkás ruha munkába való, nem véletlenül ez a neve. Ahogy estélyibe sem megyünk vásárolni. Az utcai ruhát arra találták ki, hogy abban intézzük a napi teendőt, és ebben menjünk emberek közé, ha ki kell mozdulnunk. Utolsó: semmi gond a munkásokkal, és eszembe nem jutna lenézni őket, pláne, ha valóban tisztességesen végzik a dolguk, és jól is keresnek, mint ahogy a te párod is. De a munkaruhát munkába viselje, és ne a Tescoba, vagy a parkba sétálni, mert nem erre találták ki. Kérdező én megértelek, a párod viszont nem és így nem fogtok dűlőre jutni. Finoman utalhatsz rá, hogy te szívesen mennél vele ide-ode, ha hajlandó lenne utcai viseletet magára ölteni. Nem gondolom, hogy ez olyan dolog, amin meg kellene sértődni, szerintem ez alapvető dolog, hogy alkalomhoz illően öltözködjünk a mai világban. Ha ő ezt nem éri fel ésszel, és te sem alkalmazkodsz, akkor maradjatok otthon továbbra is. Egy idő után a kapcsolatotok végéhez fog vezetni, hisz baromi unalmas 0-24 a 4 fal közt ülni, és már most is vannak nézetbeli különbségeitek, később ezek csak gyarapodni fognak.
2014. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sikerült megoldani?:)
2014. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!