Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szokott válaszolni, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szokott válaszolni, pedig jó a kapcsolatunk és internetezni is van ideje. Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú, már bevallottam neki, hogy szeretem. Öt év van köztünk, de ő Németországban él. Minden nap szoktunk beszélgetni, íráaban, és más elég sokszor mondta rám, hogy szép vagyok. Azt is mondta hogy már szinte szeret. Szokott olyat csinálni, hogy nem válaszol,és szó nélkül lelép (WhatsApp)... Elég gyakran. Ez mit jelent? Így is fontos vagyok neki, csak nincs ideje? Ideje van, csak nekem írni nem... Fiúk, ti szoktatok csinálni hasonlót?
2014. nov. 25. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Németországban lakik és te már bevallottad neki, hogy szereted...Ez igen. Szerintem én is szó nélkül lelépnék ezután.:D
2014. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Nem biztos, hogy csak ő használja a kámpjútert.

2. A gép be van kapcsolva, de ő mást csinál.


Hozzám fél órán keresztül csacsog a párom, és a végén megkérdezi: figyelsz te rám egyátalán?

mire én: igen.

Ő: akkor mit mondtam?

én: Nem tudom.


Szokj hozzá.

2014. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Apukám is Németországban él, őt meg pláne szeretem. :)

#2 Köszönöm a választ, megszokom. :D

2014. nov. 25. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!