Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre kevesebbet szexelunk. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevesebbet szexelunk. A kapcsolatunk se a régi már. Mi lesz így velünk?

Figyelt kérdés

21 évesek vagyunk még nincs fél éve hogy együtt élünk de május óta olyan a szexuális életünk mint a népmese. azóta mindig van valami kifogása. májusba hogy a szakvizsgára kell keszülni (én is iden fejeztem be a tanulmanyaimat), nyáron az volt a baj hogy feszült, mert munkat kell találnia (én is ugyan úgy pályakezdő voltam.) é most mindig faradt a munka miatt. egy évvel ezelőtt azert veszekedett velem mert csak 2 naponta dugtam meg most meg azert veszekszem vele mert örülhetek ha egy héten egyszer szexelünk.

próbáltam már vele erről többször is beszélni de mindig csak felhúzta magát. ha közeledek hozzá eltaszit, ha megjegyzest teszek ra akkor este mar hozzam se szol.. 21 évesen tényleg így kell élni egy párkapcsolatba? egyébként a szex volt ami leginkább összetartott minket, és mar az sincs meg. ketsegbe vagyok esve mert szeretem dde egyre boldogtalanabb vagyok! segitsetek kerlek!


2014. nov. 22. 02:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A mai esti mesében a tapló és a rosszfiú-komplexusos kislány történetét olvashattuk... Bizony, ez lesz a vége, nemsokára majd verekedni is fogtok.
2014. nov. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

20-on évesen a fáradtság tényleg csak kifogás.


Ha napi 12órát dolgozik évek óta,akkor meg tudom érteni....De 21 évesen ez nagyon gáz!!!!

2014. nov. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyetek ki egy hét szabadságot, és melegedjetek össze.
2014. nov. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bullshit, bzullshit, bullshit....

A sex pihentet, kellemes, nyugtat, leszámítva a minimális fizikai "kifáradást".

Agynak kifejezetten jó, szal a bullshit duma, hogy tanulás, fáradt, ilyenek.... pfff

Nekem is ez van most am... Ugyan ez.. De mi nem vunk együtt 1 héten egyszer. MI megtudtuk bezsélni és már nem kívánja ill. nem annyit de a nem annyit a régi heti 10-15 már átlag havi 3.

Nálatok ez a fő tűz szóval sajnálni tudlak csak. :S:S Probáld megbezsélni vele mi okból lehet ez.

Ilynenél nem pihenés kell, hanem felkészülni a lehetséges kapcsolatvégre. :/

Sok sikert azért... Szurkolok.

2014. nov. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az osszekoltozes sok mindent megvaltoztathat...
2014. nov. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!