Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is utálja azt a szöveget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is utálja azt a szöveget, hogy "dolgom van"?

Figyelt kérdés

Én próbálok bízni a páromba csak sok csalódás ért már és egyszerűen a falra mászok attól a szövegtől hogy "dolgom van", oké megértem hogy nem ér rá mindig ezzel nincs is gond, de én mindig megmondom neki hogy hova megyek neki miért esik ennyire nehezére? És azt sem kérem, hogy az egész napjáról számoljon be részletesen, de ha abban az időpontban amikor általában beszélgetni vagy találkozni szoktunk, elmegy valahova akkor csak megkérdezhetem hogy merre van. Vagy túlreagálom az egészet?

19/L


2014. nov. 25. 17:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát így tényleg érthető, de mi a barátommal még középiskolások vagyunk. Általában ráér és kb. olyan dolga van csak hogy házit ír meg lemegy a boltba. Viszont a barátait nem ismerem és ez nekem rossz érzés. Szóval ha "dolga van" akkor kicsit idegesít hogy nem tudom, hogy csak leugrott a boltba, vagy a hülye haverjai rángatják bele valamibe, mert már volt ilyenre példa.
2014. nov. 25. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!