Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így már kvittek vagyunk? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így már kvittek vagyunk? Vagy melyikőnk van jogosan kiakadva a másikra?

Figyelt kérdés

Én szoktam találkozni néha az exemmel meg van egy fiú barátom (kb. ezer éve), ő pedig lányokkal jár bulizni. Régebbi ismerőseivel is, meg ismer meg új csajokat is. Állandóan velük beszélget facen, meg találkozgat velük, viszont kettesben nem mennek sehova csak buli. Mind ketten ki vagyunk akadva a másikra, de én felajánlottam, hogy én nem szólok bele hogy kikkel bulizik, ha ő sem szól azért hogy én találkozok a barátaimmal. De ő továbbra sem akar engedni mert szerinte abba nincs semmi, hogy bulizik, de én ne találkozgassak senkivel kettesben.

19/L


2014. nov. 25. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a válasz krumpli.
2014. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatnak része, hogy kölcsönösen engedményeket tesztek és áldozatokat hoztok, kompromisszumokat köttök, nem? Én pl, nem járok bulizni más csajokkal, és a barátnőm se találkozgat kettesben pasikkal, pedig mindketten megtehetnénk. De tudjuk, hogy az zavarná a másikat. Kompromisszum.
2014. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!