Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan van kiakadva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan van kiakadva?

Figyelt kérdés
Elhagyott a barátnőm több hónapja, teljesen magam alá kerültem. Ezek után volt egy rövid szünet, talált magának mást, én még nem. Közben ugye folyamatosan írogatott nekem, párszor találkoztunk is, túltettem magam rajta, ős is látszólag rajtam. De mégis miért akadhatott ki, hogy elmentem egy buliba? Egyáltalán mi köze van hozzá? Azóta végig zaklat, valótlanságokat terjeszt rólam. elég fura, tudom ez a dolog, de mégis, mi köze van hozzá, miért csinálja ezt? Rákérdeztem tőle, de inkább szidott. Sose voltam bulizós típus, inkább visszahúzódó és ezen akadt ki, hogy elmentem és ott mik történtek. Nem szóltam le, mert végülis a kapcsolatunk jó volt, semmilyen rossz szót nem mondtam róla, még így se. Jogosan csinálja ezt? Miért akarja még így is megszabni az életem ha ő szakított?
2014. aug. 23. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egy kis féltékeny k***va az exed, aki valójában nem tette túl magát rajtad... meg most már mi köze van hozzá, hogy kivel és hova mész?
2014. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
semmi köze hozzá, mit csinálsz.. jobb is, hogy megszabadultál tőle
2014. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem.

A kapcsolatot lezártátok le kéne állítani a leányzót.

Ne légy anyámasszony katonája. Neked semmi közöd az exhez... ha végig mész a fél megyén sem teheti már szóvá.

2014. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ő dobott, ráadásul eléggé közvetlen volt az emberekkel, amíg velem volt. Amint nyílt lehetőségük megkörnyékezték, ezt ő élvezte, el is mondta hogy ennyi embernek kell, eléggé úgy festett, hogy tönkre akart tenni, bár senkivel nem volt semmilyen kapcsolata eddig.

Köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 23. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem gyanús hogy úgy érzi a csaj hogy olyan irányba változol amilyennek ő szeretett volna téged a kapcsolatotok alatt. Könnyen újra beléd szerethet, ha hagyod hogy a hírek eljussanak hozzá.
2014. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, ha tud rólam, csak az, ha beleszól az életemben, közben nincs velem. Lehet ilyennek szeretett volna látni, majd kiderül, hogy mit szeretne, bár most ő szeretne féltékennyé tenni, hogy ő is bulizik, de engem nem zavar, mert már max egy barát. De közben ott van az új fiúja, akiről végig ódákat zengett, közben a barátaival van, akik többségben fiúk. Érdekes felfogása lett a szakítás után.
2014. aug. 23. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!