Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a féltékenykedésem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a féltékenykedésem, és az indokom a vitára?

Figyelt kérdés

Nem szándékoztam én veszekedni, de igenis kiborultam.

Párom külföldön dolgozik. Másfél éve vagyunk együtt.

Van viszont egy nő nemű barátja, kb 5-6 éve.

Engem ez nem zavart eddig a pillanatig. Amíg ma nem találtam egy nyakláncot (lány nevének medáljával) plusz a blokk is ott virított mellette. Ma van a névnapja és ezért kaptam. Marhára idegesít, főleg az ajándékozása, ami ráadásul eddig soha sem fordult elő, mesélte hogy nem adtak egymásnak soha ajándékot, néha elmentek enni, esetleg bulizni. De hát a kisasszony közölte hogy ő annyira vágyik egy olyan nyakékre. Lehet süt belőlem a féltékenység, de igenis zavar a barátkának egy tíz ezres nyaklánc.


2014. nov. 25. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Külföldön dolgozik, ebből gondolom megengedheti magának az ilyen kiadásokat. Ha lenne rá pénzem, és egy barátom szeretne valamit, én is megvenném neki.
2014. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem normális. Igazad van abszolút, ez egy kifejezetten megalázó helyzet számodra.
2014. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát engem is zavarna....
2014. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha saját pénzén veszi, nincs beleszólásod! Miért ne lephetné meg valaki egy barátját azzal, amire tudja, hogy nagyon vágyik? Van egy barátom, aki az ország másik végéből jött el, csak hogy lásson! A benzin többe került tízezernél, és semmi nincs köztünk!
2014. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Istenem ez a női logika...és csodálkoznak a nők, ha a férfiak idiótáknak nézik őket.
2014. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!