Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban facebook szerepe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban facebook szerepe?

Figyelt kérdés

A barátom, amolyan facebook-generácio. Azzal kel, azzal fekszik hogy rögtön ránéz, híreket olvas, stb. Ezzel nincs gond, így fogadtam el.

Viszont a felesleges "jópofizástól" rosszul vagyok....ráír ennek-annak a kirakott képére, megy a chatezés....stb. Múltkor véletlenül nyitva maradt gépen a facebook-ja. Egy haver csajának írja, hogy " mikor látom a szépséges pofidat?"

Nem belenéztem, kb. 5 mp láttam csak, amíg másik oldalt nyitottam meg...számomra ez nem való egy jól(?)működő kapcsolatba. Vélemény...? Jah...csaj elhívta sörözni, igaz ezt barátom elmondta....



2014. nov. 26. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
ne legyél féltékeny...nem bízol a barátodban? nem lehetnek lány barátai? én akivel a párkapcsolatom előtt kedves voltam utána is az leszek! nem fogok vele bunkózni, mert van barátnőm...
2014. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

írtam valahol hogy bunkó legyen vele/velük?


Egyébként a választ köszönöm, pont arra vagyok kíváncsi, hogy ha így beszél egy haver csajjal attól az még hmm..belefér...? nemtom, nem vagyok se fiu, illetve fiú ismerőseimmel sincs ilyen mézesmázas hangvétel...

2014. nov. 26. 13:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Számomra ez nem fér bele. Az én párom nem bókolgat más lányoknak, nem flörtöl velük, mert az nem a barátság része. Ahogyan én sem írom az ellenkező nemű barátaimnak, hogy milyen jól néznek ki...
2014. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én idegbajt kapok ha valaki ilyen facebook láma, hogy nem tud meglenni nélküle. Én egy dolog használom, Suli. más miatt nem is éri meg. Aki ilyen fanatikus azzal én nem jönnék ki jól, idegesíteni.
2014. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nyitott kapcsolatba belefér,am. meg nem,mással is kavarhat.Lehet,hogy unja a dolgaidat vagy már nem biztos benne,hogy te kellesz neki.Csak te tudod mennyire komoly,ill.,hogy te mennyire vesz téged komolyan...
2014. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Engem is zavar....de úgy voltam vele, ez még belefér... Persze szépséges pofikról nem volt szó....most nemtom hogy kezeljem a dolgot
2014. nov. 26. 13:22
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Valahol megérthető, ő így próbálja ápolni a kapcsolatait. Viszont az hogy a csajnak ezt írta, hát gondolom flörtöl vele. Azzal sincs önmagában gond, ha nem lépi át azt a bizonyos határt. A flörtök miatt soha ne légy féltékeny, az még belefér, hiszen ez normális dolog az olyan emberek körében, aki így próbálja az önbizalmát szinten tartani. Én is hasonló típus vagyok. Néha jól esik a pozitív visszajelzés, de közben tudom, és a másik fél is t....
2014. nov. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, mindig kínosan ügyel arra, hogy kilépjen a fészbúkról? Mert úgy tűnik, előtted csinálja, szóval én úgy gondolom, rohadtul nem tulajdonít neki nagy jelentőséget. Kár aggódni, ha más felé kacsintgatna, tuti, hogy kínosan ügyelne rá, hogy véletlenül se lásd, kivel csetel, stb.
2014. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Tibi_atya válasza:
8%
Aztán remélem nem citromos sört ittak. Aki citromos sört iszik, az a kocsmába is csak az ingyen wifi miatt jár.
2014. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké...Köszi a válaszokat
2014. nov. 26. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!