Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan ragaszkodó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan ragaszkodó a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt, de már úgy érzem hogy meguntam egy kicsit. Folyton velem lenne, minden nap velem akar aludni és én hülye meg hagyom. De már elegem van belőle. Ha nem alszok vele akkor megsértődik. Ha gyakorlatról este 11-kor ér haza még akkor is elvárja hogy ott aludjak. Ezért képes felkelteni hogy menjek és aludjak vele, persze én nem-et mondok, erre fel mindig megsértődik. Nap közben minden egyes percet velem töltene, de én nem az az ember vagyok aki erre képes. Szeretek itthon lenni egyedül, dolgozni (interneten), simán csak netezni, vagy elmenni a haverokhoz. Ha bulizni járok azt sem nézi jó szemmel, ha sokat iszok nem tetszik neki. Nem tudom már hogy mit kezdjek ezzel a kapcsolattal, mert szeretem, de kezd sok lenni.
2014. nov. 20. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Tipikusan nem illetek össze. Beszélj vele, kérj levegőt. Ha nem megy neki, akkor sajnos csak a lapát marad, feltéve, ha tényleg nem ér meg annyit, hogy elviseld.
2014. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó megoldás lehet, ha leülsz vele és elbeszélgettek erről. Tudom, hogy elcsépeltnek hangzik de igaz. Amúgy szerintem nem szereted eléggé. Az a baj,hogy mégtöbbet lesztek együtt, ha összeköltöztök... Nehéz helyzet,de neked is átkéne gondolnod,hogy mi az amit ő nyújt, meg mi az amit nem. Plussz szereted-e eléggé.
2014. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már erről nagyjából 3 hónapja, akkor meg is tudtuk beszélni. De most mintha semmit nem beszéltünk volna erről. Úgy érzem mintha kételkednék hogy szeretem-e eléggé, és hogy szükségem van-e nekem erre? Ő azt mondja hogy én vagyok neki a nagy Ő, én viszont nem érzem ezt iránta. Se vele, se nélküle.
2014. nov. 20. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Basszus le tudnal mondani rola nem lenne fura masik pasival latnod Őt?Hány eves a csaj amugy?
2014. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy furcsa lenne másik férfival látni, de melyik embernek nem fura a "friss" exének a barátját látni? Amúgy 18 évesek vagyunk mind a ketten.
2014. nov. 20. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen jöttem össze a barátommal, ugyanilyen is nyalka stílus volt, csak net meg játék meg ivászat, mindenféle "szingli pasis" hülyeségek... Úgy éreztem én is, hogy un engem, ezért önként "jelentkeztem" a szakításra, mivel nekem egy szerető, ragaszkodó, gondoskodó pasi kell, aki ugyanúgy szeret engem, mint én Őt és nem egy éppen kihágós korszakát élő "megmutatom,hogyazértiskellszabadtéregypárkapcsolatban" stílusút. Szabad tér... mi is elszoktunk nagyon-nagyon ritkán menni külön a barátokkal (félévente kb. egyszer, de kellemetlen), inkább együtt, már leszokott az italról, cigiről, lányok stíröléséről és össze is költöztünk, minden nap együtt alszunk. Mára egy igazi úriembert faragtam belőle, már néha hoz virágot és moziba is visz :D Mondjuk Ő már akkor 20 éves volt, az a 2 év sokat számít, mert 18 évesen még Ő is néha 3 vasat is tartott a tűzben :D Csak én nem voltam soha az a "gyengekezű" fazon, akinek könnyen átlehet libbenteni az agyát ilyesmivel :D Én is mindig ragaszkodóbb voltam, mint a barátom, többször szerettem volna vele együtt lenni, együtt aludni és mindig sírtam is, ha nem úgy állt a dolgokhoz, ahogy kellett volna... nekem viszonzás kellett és én is megígértem magamnak, hogy megpróbálok középutat ásni magunknak, de nem ment, mert SZERETTEM. Ha szeretek valakit, minél többször szeretnék vele lenni, kedveskedni neki, látni rajta, hogy örül. Mondhatni a barátom idő közben szeretett belém, idő kellett Neki. De ehhez még Ti fiatalabbak is vagytok és már 1 éve együtt is lambadáztok, szóval... szerintem szakíts vele. Vagy próbáld helyrehozni és többet foglalkozni vele, erőltesd meg magad! De ha úgy érzed, hogy púp a hátadon és csak "illemből" vagy vele, akkor szakíts!
2014. nov. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!