Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Nemreg volt a nevnapom a baratom azt mondta h azt kappm tole h az egesz felsotestet legyantaztatja. A nevnapom nov. 12-en volt akkor azt mondta h nem volt ra ideje ( csak hetvegente talalkozunk) multhetre azt mondta elfelejtette ma kerdeztem es ezen a heten is elfelejtette es holnap talalkozunk, de en mar meguntam h az elfelejtettemet es kiakadtam, szerintetek jogosan?

2014. nov. 26. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél gyantát és szőrtelenítsd neki te, de úgy, hogy minél jobban fájjon neki... akkor majd megtanulja, hogy amit megígért azt be kell tartani
2014. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Naneeeeee......


Úgy látszik, meggondolta magát...


De komolyan: egy férfi ne gyantáztassa már a felsőtestét!

2014. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát szánalmasok vagytok mind a ketten.


Ha a barátom ilyennel állna elő, meghalnék a röhögéstől. Csupaszon... egy férfi?! Kizárt!

2014. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egy férfinak bem csupasznak kell lennie, nem értem miért baj, hogy egy férfit szőr borít elvégre férfi.
2014. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem kényszerítettem ő ajánlotta fel
2014. nov. 26. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!