Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Barátommal két hétig nem találkoztunk mert külföldön volt, úgy volt hogy este ér haza és akkor átjön.

Azt mondta hogy fáradt és inkább alszik, idáig még nincs is semmi gond. Aztán kiderült hogy egész éjszaka valami hülye játékkal játszott, a következő napot meg végigaludta és nem is találkoztunk. Egy ismerősöm mondta hogy muszáj volt neki különben kirúgják a klánból vagy tudom is én. De most komolyan 20 éves fejjel ezen a szinten tartunk?? Elegem van már hogy ilyen gyerekes. :S


2014. szept. 9. 16:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Legalja. Ha neki ez a fontossági sorrend. De fogadok Te így se fogsz szakítani vele és eltűröd még.
2014. szept. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Ja, nem szép tőle, de tőled se, h ide jössz nekünk rinyálni, elmondod a saját barátodat, h kisgyerek stb. miközben úgysem fogsz vele ez miatt szakítani, szóval a szánalmasabb inkább te vagy, h ahelyett, h elmondanád neki a problémádat itt szapulod őt, h milyen 20 éves fejjel...
2014. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
hmm. és ilyeneknek van bnője.. fasza.
2014. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
XD
2014. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

Szia! Hidd el nekem aki gép függő az az is marad! Nem rosszból mondom nem akarok bunkó lenni de egy ilyen "férfi" kisfiúcska nem érdemel meg ilyen nőt! Jó lehet hogy túloztam hogy gép függő de ha neki az fontosabb akkor van valami gond ott! Egyébként gondolom waroztak a klánnal! (persze tudom ez téged csöppet sem érdekel)

Közöld vele hogy vagy te vagy a számítógép! Tedd elé ezt a választási lehetőséget!

2014. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Most emiatt ne akadj rá ki, de azért mondd meg neki, h mennyire jó lett volna találkozni. Am 28 eves fejjel is szoktak itt tartan a pasik, de 2o évesen ez még szinte normális... am az exemnél is volt egy ilyen h ő inkább játszana minthogy velem találkozna... mondjuk nem emiatt lett az exem, de nahh.. szal értesd meg vele, h ez nem okés, mert sajna maguktól a pasik sok mindenre képtelenek rájönni.. pedig elég egyszerű lények :D


bocsi, nem akarok senkit megbántani! inkább csk olyan kis szúrkálódás.

2014. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
5-ös Vagyok! És igen teljesen jogosan akadtál ki!
2014. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

#6:

20 évesen normális? Fasza egy világban élünk ...

2014. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Kérdezd már meg tőle, hogy nyertek-e? XD
2014. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mi azzal a gond, ha kockul. Aki kockul annak nem is lehet már barátnője kedves kommentelők? :) És nem kocka srác vagyok, se nem kocka csaj, csak nem értem mi ez a nem is tudom mi. Én nem akadnék ki, ha a pasim olykor kockulna, a klánjával játszana, mert a kockulás, a játék JÓ! :D Kikapcsol, na de vissza a témára...


Szerintem én is kiakadtam volna. A baj ott van, hogy megígérte és helyette inkább hazudott. Ezért jogos a kiakadás:)

2014. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!