Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki hogy nem hív?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki hogy nem hív?

Figyelt kérdés

A barátommal távkapcsolatba vagyunk, és a munkája miatt sem tudunk olyan sokszor találkozni. Először még minden nap írt és beszéltünk, aztán egyre kevesebbet. Persze nem kell folyton egymás nyakán lógni ezzel nincs is semmi baj. Összesen annyit kértem tőle hogy hívjon fel ha a munkából haza ért, mert eléggé féltem a melója miatt. Egy-két hétig hívott, de mostmár azt is sorozatosan elfelejti. Van hogy egész nap el se tudom érni, csak este ír egy sms-t. Multkor már halálra aggódtam magam miatta, lementem és erre összefutottam vele, valami haverjával volt. (Annyira messze nem lakunk egymástól és néha be szokott járni a városba bulizni.)

És valami rettentő rosszul esett. Odavágtam a fejéhez, hogy nem igaz hogy idetolja a képét a városba és nem ugrik be, sőt még fel sem hív hogy jól van. Most meg lelkiismeret furdalásom van hogy túl kemény voltam vele. Vagy szerintetek igazam van?


2014. szept. 2. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Még szép hogy igazad van.
2014. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igazad van :)
2014. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tipikus pasi... az ő fejükben úgy áll össze a dolog, hogyha nincs gond, nem fognak írni.. de van h akkor se, ha van gond:S :D nyugodj meg szépen, és mondd meg neki h beszéljétek meg, te csak egy kis törődésre vágysz. :)
2014. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem annyira te már nem vagy fontos neki...
2014. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt nem a távolsággal és nem is a munkájával van a baj, hanem az, amit az előző válaszoló is írt. Ha tényleg fontos lennél neki, akkor is szakítana rád, ha nem is egy egész napot, de egy kis időt, hogy veled lehessen.
2014. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!